حسن مازنی شهردار نوکنده متن خداحافظی از شهروندان نوکنده ،در فضای مجازی منتشر کرده است.

خداحافظی شهردار نوکنده با شهروندان شهر نوکنده در فضای مجازی +عکس

به گزارش گلستان 24، متن نامه بدین شرح است:

 

همشهریان عزیز،شهروندان گرانقدر و عاشقان توسعه پایدار نوکنده

ضمن عرض سلام و ادای احترم به محضر همگی شما که افتخار داشتم برای دومین بار،با نظر مثبت و حمایت اعضای محترم شورای شهر و معتمدین گرانقدر،قریب به مدت 18 ماه،در مسند شهرداری خدمتگزارتان باشم.

اینک که به دلایل خیلی روشن،طبق آنچه که در متن استعفاء نامه ام به آن اشاره کرده ام و با قبول استعفاء از سوی شورای محترم شهر از ادامه خدمتگزاری شما مردم شریف دور می مانم،در این متن خداحافظی از یکایک شما عزیزان حلالیت می طلبم و اعتقاد دارم که حق شماست تا به عنوان صاحبان و ولی نعمتان مدیران شهر،برخی از مسائل کلان مدیریتی در این شهر که زادگاه ما و پدران و اجداد ماست،باخبر باشید.

نوکنده ، با وجود برخوردار بودن از استعداد های متنوع در همه زمینه های انسانی،محیطی ، طبیعی، اقتصادی و به ویژه کشاورزی، فرهنگی، ورزشی وسیاسی ، همدلی و روحیه ی ایثار و از خودگذشتگی مسئولین برای رسیدن به یک آرمان شهر را طلب می کند.

اینجانب که به انتخاب  شورای محترم شهر و با حمایت و پشتیبانی مردم عزیز شهرمان به خدمتگزاری در زادگاهم مامور شده بودم، تمامی توان و تلاشم را به کار بردم تا با استفاده از حداکثر امکانات و استعدادها، هم در حوزه خدمات رسانی و بهداشت محیط و زیباسازی و هم در امور عمرانی و زیر بنایی شهرمان،اقدمات لازم و ممکن را براساس ضرورتها وبا مصوبات شورای محترم شهر و با کمک همکاران سخت کوشم در شهرداری به انجام برسانیم.

همواره بر این اعتقاد بوده ام.که رضای خدا واحترام به آرای مردم و اولویت های شهروندان و بویژه جوانان عزیز که به ترتیبی در آرای اعضای محترم شورای شهر نیز منعکس می شده است، سرلوحه هرگونه اقدام در شهرداری باشد.

به همین دلیل همواره سعی کرده ام که ارتباط نزدیک و صمیمانه خود را با همشهریان و به خصوص اقشار جوان،به منظور شناخت واقعیتها و نیاز ها و همچنین استفاده از نظرات سازنده آنها حفظ نمایم تا از نتایج این تعامل،در حد وسع و بودجه شهر و شهرداری در انجام وظایف خود بهره مند گردیم.

اینک که افتخار خدمتگزاری در موقعیت شهرداری را به دلایلی که در استعفا نامه ام آمده است ندارم،ضمن آرزوی توفیق برای فردی که به عنوان شهردار نوکنده انتخاب خواهد شد واعلام آمادگی برای انتقال تجربیاتی که دردو دوره مسوولیت در این شهر داشته ام به فرد بعدی،همه شما عزیزانم را به خداوند بزرگ می سپارم وآرزومندم که از این پس،بیش از گذشته شاهد همدلی وفاق و همسویی اعضای محترم شورای شهر در جهت هدف مشترک که همانا توسعه پایدار شهر نوکنده و دستیابی به جایگاه شایسته در همه زمینه های زیست شهری و فرهنگی و ورزشی و .. است،باشیم ونیز امیدوارم که با خروج من از این موقعیت،راه را برای سرازیر شدن اعتبارات ملی  واستانی که سهم قانونی نوکنده بوده و گویی تاکنون به دلیل حضور من در شهرداری از آن دریغ می کرده اند ،هموار گردد.

هر که ما را یاد کرد ایزد من او را یار باد

هر که ما را خار کرد از عمر برخوردار باد

هر که اندر راه ما خاری فکند از دشمنی

هرگلی کز باغ وصلش بشکفد بی خار باد.

 

همشهری و خادم همیشگی شما

حسن مازینی

خرداد1394

 Screenshot ۲۰۱۵-۰۶-۱۷-۱۸-۱۵-۵۵

ارسال نظر

آخرین اخبار