با حکم قضایی؛

رئیس اداره منابع طبیعی شهرستان آزادشهر گفت: به دستور مقام قضایی ساخت و سازهای انجام گرفته در اراضی ملی و منابع طبیعی که مورد تصرف و تجاوز متصرفین قرار گرفته بود، قلع و قمع شد.

قلع و قمع ساخت و ساز های غیر قانونی در اراضی ملی و منابع طبیعی

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری گلستان24، جلال عجم، رئیس اداره منابع طبیعی شهرستان آزادشهر، اظهارکرد : به دستور مقام قضایی مبنی بر قلع و قمع ساخت و سازهای انجام گرفته در اراضی ملی و منابع طبیعی که مورد تصرف و تجاوز متصرفین قرار گرفته بود، اقدام شد.

 وی افزود: با توجه به اینکه که منابع طبیعی جزئی از انفال و متعلق به بیت المال و همه مردم است، هیچکس حق تعرض، تجاوز، تصرف، تخریب و ساخت و ساز در اراضی منابع طبیعی را ندارد.

رئیس اداره منابع طبیعی شهرستان آزادشهر ادامه داد: دستگاه قضا و دادستانی همچون گذشته نسبت به حفظ و حراست اراضی ملی اهمیت ویژه ای قائل است و کوچک‌ترین اغماض و بخشش با متصرفین این اراضی ندارد و قاطعانه با متخلفین برخورد خواهد کرد.

وی با تاکید بر لزوم مشارکت همگانی در جلوگیری از تخریب عرصه های ملی ، از  دوستداران طبیعت خواست در کنار حفاظت از عرصه‌های طبیعی و کشاورزی در صورت مشاهده هرگونه تخریب و دخل و تصرف در اراضی ملی مراتب را از طریق شماره تلفن رایگان 1504 و 139  مرکز فرماندهی یگان حفاظت منابع طبیعی استان  به‌صورت شبانه‌روزی اطلاع دهند.

 

ارسال نظر

آخرین اخبار