معاون استاندار گلستان :

معاون استاندار گلستان ادامه داد: شورای اسلامی دوره پنجم شهر گنبدکاووس در سایه وحدت و همدلی یکی از کم حاشیه‌ترین شوراها در گلستان بود که امیدواریم با همراهی دستگاه‌های اجرایی، علما و بزرگان این روند همچنان در دوره ششم ادامه داشته باشد.

شورای اسلامی دوره پنجم گنبد یکی از کم حاشیه ترین شوراها بود

به گزارش خبرنگار گلستان 24، عفت همدم روز شنبه در مراسم تکریم و معارفه شهردار گنبدکاووس اظهار کرد: گنبدکاووس ظرفیت‌های فراوان تاریخی، فرهنگی، گردشگری، ورزشی و اجتماعی دارد که مدیران شهری باید از این ظرفیت‌ برای توسعه و آبادانی این شهر استفاده کنند.

وی با اشاره به وجود ۱۳۰ هزار هکتار کانون غبارخیز در گلستان که بخشی از آن در گنبدکاووس است، گفت: دستگاه‌های اجرایی باید برای مبارزه با گرد و غبار اقدامات لازم را انجام دهند و شهرداری‌ها نیز با ایجاد فضای سبز در کاهش آلودگی‌ها تاثیرگذار باشند.

معاون استاندار گلستان با تاکید بر پیشگیری از ساخت و سازهای غیرمجاز با اقداماتی مانند فعال کردن پلیس ساختمان، افزود: افزایش نظارت‌ بر ساخت‌ و سازهای غیرمجاز از شکل گیری بافت‌های ناکارآمد و حاشیه‌ای جلوگیری می‌کند.

همدم، حذف نگاه درآمدی به کمیسیون ماده ۱۰۰، توجه ویژه به معماری ایرانی اسلامی و کمک به مدیریت بحران آب را از موارد مهم در توسعه شهری دانست و از شهرداری گنبدکاووس خواست برای آبیاری فضای سبز از پساب‌های تصفیه خانه فاضلاب این شهر استفاده کند.

 

ارسال نظر

آخرین اخبار