اشتراک
کد خبر: 11882

رئیس جمعیت هلال احمر استان گلستان گفت: در ایام تابستان ۳۱ پایگاه و مرکز هلال احمر برای پاسخگویی به مردم، مسافران و گردشگران در سراسر استان گلستان فعال هستند.

به گزارش گلستان 24، مجتبی اکبری، ظهر امروز در جمع خبرنگاران با اشاره به آغاز سفرهای تابستانه اظهار داشت: در تابستان امسال 31 پایگاه و مرکز هلال احمر برای پاسخگویی به مسافران و گردشگران در استان گلستان فعال است و مردم و مسافران می‌توانند در ایام تابستان و در زمان اجرای طرح تابستانه با تماس با شماره 112 از خدمات هلال‌احمر بهره‌مند شوند.

وی افزود: از این تعداد 15 پست ثابت، 2 پست سیار، 3 پست ساحلی، یک پست آنست و 10پست ERT آماده پاسخگویی به مردم و مسافران هستند.

رئیس جمعیت هلال احمر استان گلستان تصریح کرد: در این 31 پست جمعیت هلال احمر، 10 هزار و 10 نجاتگر در طول طرح به مسافران و گردشگران خدمت‌رسانی می‌کنند.

به گفته وی، طرح تابستانه هلال احمر از 15 خرداد آغاز و تا 31 شهریور ادامه دارد و مسافران به محض بروز هر گونه حادثه باید با امدادگران تماس گرفته تا امدادگران خود را به محل حادثه برسانند.

اکبری اظهار کرد: همزمان با فرارسیدن فصل تابستان و پایان ماه مبارک رمضان و تردد مسافران به این استان، بار ترافیکی جاده‌های استان گلستان بالا و احتمال وقوع حوادث افزایش می‌یابد.

رئیس جمعیت هلال احمر استان گلستان گفت: جمعیت هلال‌احمر استان گلستان در این ایام همه تلاش خود را برای ایجاد اطمینان خاطر و به حداقل رساندن زمان ارائه خدمات امداد و نجات به مصدومان ناشی سوانح جاده‌ای به کار خواهد گرفت.

وی افزود: علاوه بر ایجاد پست‌های ثابت و سیار، با توجه به دارا بودن سواحل دریا، 3 پست ساحلی امداد و نجات ساحلی نیز در استان گلستان ایجاد شده است.

انتهای پیام/ تسنیم

اخبار مرتبط
نظرات
ارسال نظر

نظرات پس از تایید منتشر خواهد شد. آدرس ایمیلتان منتشر نخواهد شد.

آخرین عناوین
پربازدید ترین‌ها