اولین جلسه هماهنگی برگزاری مسابقات کاراته قهرمانی کشور سبک کیوکوشین ایران با حضور مدیران اجرایی این دوره از مسابقات در اداره کل ورزش و جوانان گلستان برگزار گردید .

بندر ترکمن گلستان میزبان اولین جشنواره سنتی کاراته ایران

به گزارش گلستان 24، اولین جلسه هماهنگی برگزاری مسابقات کاراته قهرمانی کشور سبک کیوکوشین ایران با حضور مدیران اجرایی این دوره از مسابقات در اداره کل ورزش و جوانان گلستان برگزار گردید .

به گزارش روابط عمومی ورزش و جوانان گلستان: این دوره از مسابقات با حضور حدود 300 ورزشکار از استانهای سراسر کشور در سه رده سنی نوجوانان ، جوانان و بزرگسالان به همراه استاژ فنی در تاریخ های 21 و 22 مرداد سالجاری در بندر ترکمن گلستان برگزار خواهد شد .

بندرترکمن که برای اولین بار میزبان یک مسابقه کشوری کاراته شده مصمم است که به طرز با شکوهی با استفاده از کلیه پتانسیل های استانی و محلی و با حضور رئیس جهانی سبک کیو کوشین کاراته (( ساگاموتو )) و مربی نامی این سبک استاد کاموتو برگزار نماید .

استادی کم رئیس پر تلاش اداره ورزش و جوانان بندر ترکمن پس از برگزاری موفق چندین مسابقه کشوری در بندر ترکمن با همکاری همه عوامل خود و هیات کاراته استان برای برگزاری مطلوب این دوره از مسابقات تلاش چشمگیری را تدارک دیده است.

ارسال نظر

آخرین اخبار