اشتراک
کد خبر: 12363

نماینده مردم گرگان و آق قلا در مجلس شورای اسلامی:

نماینده مردم گرگان و آق قلا در مجلس شورای اسلامی گفت: امیدواریم در آینده نزدیک شاهد ساخته شدن نخستین دکل نفتی توسط دولت یازدهم در استان گلستان باشیم.

به گزارش گلستان 24، عیسی امامی عصر امروز در دیدار معاون وزیر نفت و مسئولان شرکت ملی نفت ایران با استاندار گلستان اظهار کرد: با اقدامات شرکت ملی نفت ایران در استان گلستان پیش‎بینی ما این است که یک عسلویه دوم در این استان ایجاد شود.

وی پیمانکار حفاری شرکت ملی نفت در منطقه استان گلستان را مسئولیت‎پذیر دانست و افزود: امیدواریم در آینده نزدیک شاهد ساخته شدن نخستین دکل نفتی توسط دولت یازدهم در استان گلستان باشیم.

نماینده مردم گرگان و آق‎قلا در مجلس شورای اسلامی ابراز داشت: بیشترین تمرکز سرمایه‎گذاری حفاری نفتی در جنوب کشور بود و امیدواریم با سرمایه‎گذاری جدید در استان گلستان و شمال شرق کشور این انحصار سرمایه‎گذاری در جنوب شکسته شود.

امامی با بیان اینکه با نهایت بهره‎برداری از ظرفیت و فضای اجتماعی می‎توانیم یک فضای کسب و کار مطلوب در استان گلستان ایجاد کرد، بیان کرد: امیدواریم با همدلی و همزبانی در کشور و همکاری خوب در استان گلستان اتفاقات مبارکی را در استان گلستان شاهد باشیم.

وی با بیان اینکه با توجه به ظرفیت تیم حفاری و اکتشاف نفتی در این منطقه استان گلستان امیدواری زیادی برای حفاری‎های وجود دارد، گفت: باید از این فرصت به وجود آمده برای سرمایه‎گذاری شرکت ملی نفت ایران در استان گلستان استقبال کنیم و این فرصت را غنیمت بشماریم.

نماینده مردم گرگان و آق‎قلا در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه به نتیجه رسیدن اقدامات شرکت ملی نفت ایران در استان گلستان منابع درآمدی را افزایش می‌دهد، ابراز داشت: ایجاد ظرفیت اشتغال‌زایی، افزایش ارزش افزوده و سرمایه‌گذاری داخلی و خارجی در استان گلستان از تاثیرات فعالیت‎های شرکت ملی نفت در استان گلستان خواهد بود.

انتهای پیام/کاسب امین

اخبار مرتبط
نظرات
ارسال نظر

نظرات پس از تایید منتشر خواهد شد. آدرس ایمیلتان منتشر نخواهد شد.

آخرین عناوین
پربازدید ترین‌ها