عباسی در جمع دانشجویان شهید چمران اهواز مطرح کرد؛

تحلیلگر مسائل استراتژیک با اشاره به خبر کشف سکه، موبایل و سیم کارت از بندی که مهدی هاشمی در آن زندانی است گفت: با خود فکر می‌کردم این هفته «دکتر سلام» می‌خواهد چه محوری داشته باشد، که با این اتفاق سوژه این هفته آن مشخص شد.

نکته مهم رهبر معظم انقلاب خطاب به خواستگار دخترشان

 به گزارش گلستان 24، حسن عباسی عصر دیروز با حضور در جمع دانشجویان دانشگاه شهید چمران اهواز به تحلیل مسائل روز پرداخت.

وی در بخشی از سخنانش با اشاره به خبر کشف سکه، موبایل و سیم کارت از بندی که مهدی هاشمی در آن زندانی است گفت: با خود فکر می‌کردم این هفته «دکتر سلام» می‌خواهد چه محوری داشته باشد، که با این اتفاق سوژه این هفته آن مشخص شد.

این استاد دانشگاه در بخش دیگری از صحبت‌هایش با اشاره به اینکه بسیاری از افراد شاخص در نظام ابا دارند که بگویند الگوی مورد نظر برای ما امروز شخص رهبری است افزود: یکی از علما که شاهد عقد دختر رهبر معظم انقلاب بود تعریف می‌کرد که همه موارد خواستگار دختر ایشان حل بود اما رهبر انقلاب موضوعی را به عنوان شرط مطرح کردند و فرمودند: «مادامی که من رهبر هستم شما فعالیت اقتصادی نباید داشته باشید». جامعه که نمی‌گوید فردا چنین جوانی خودش لیاقت و نبوغ و شایستگی داشت فردا جامعه می‌گوید که این‌ها دستشان رسید، ما امکانش را نداشتیم، اینها پسران رهبری بودند، دامادهای رهبری بودند، دختران شخص رهبر بودند، عروس‌های شخص رهبری بودند.

ارسال نظر

آخرین اخبار