مادر با حضور در کوچه وقتی با جسد خونین پسرش روبرو شد شروع به شیون کرد، با شیون های مادر سپهر اهالی به خیابان ریختند و با جسد خونین کودک در کنار خانه روبرو شدند.

جزئیاتی از سربریدن پسربچه ۱۰ ساله تهرانی + عکس

 به گزارش گلستان 24، به نقل از باشگاه خبرنگاران، ساعت 2:30 عصر دیروز اهالی بازارچه شاهپور تهران هنگام تردد در کوچه مقدم متوجه جسد خونین پسر کوچولوی 10 ساله‌ای کنار خانه شماره 14 شدند و سراسیمه موضوع را به مادر سپهر کوچولو گفتند.

سربریدن پسربچه ۱۰ ساله

مادر با حضور در کوچه وقتی با جسد خونین پسرش روبرو شد شروع به شیون کرد، با شیون های مادر سپهر اهالی به خیابان ریختند و با جسد خونین کودک در کنار خانه روبرو شدند.

با اعلام موضوع قتل به پلیس بلافاصله تیم جنایی در محل جنایت حاضر و با جسد سر بریده شده کودک 10 ساله روبرو شدند.

با دستور بازپرس جنایی تهران تحقیقات  از خانواده او و اهالی محل آغاز شد.

جزئیاتی از سربریدن پسربچه تهرانی +عکس

به گزارش خبرنگار باشگاه خبرنگاران ، مادر کودک در تحقیقات به بازپرس جنایی گفت: سپهر ظهر برای خرید نان از خانه خارج شد و دقایقی بعد همسایه ها از مرگ او خبر دادند، نمی دانم چه کسی فرزندم را وحشیانه به قتل رسانده است.

در ادامه پزشک قانونی با معاینه جسد اعلام کرد: سر سپهر کوچولو با خشونت بسیار بریده شده است.

در ادامه یکی از اهالی به بازپرس جنایی گفت: پسر جوانی را چاقو به دست دیدم که در حال فرار از کوچه بود.

با اظهارات اهالی و شاهدان، تیمی از کارآگاهان به دستور سجاد منافی آذر بازپرس جنایی تهران  تحقیقاتشان را برای دستگیری قاتل سپهر کوچولو آغاز کردند.

بر اساس گزارش بازپرس جنایی تهران، سرنخ‌هایی از عامل این جنایت بدست رسیده است و دیری نخواهد گذشت که این جنایتکار بی‌رحم در چنگال قانون اسیر شود.

لازم به ذکر است، تصویر مورد استفاده در خبر مربوط به محل جنایت می‌باشد.

انتهای پیام/

ارسال نظر

آخرین اخبار