"کنفرانس ICERI2014"؛ یک رویداد بین المللی این کنفرانس فضایی ایده­آل برای بحث و گفتگو در مورد جدیدترین روش‌های تدریس و یادگیری، تازه‌ترین پروژه‌های آموزشی و معرفی و ارائه تکنولوژی‌های جدید آموزشی است. در این کنفرانس شرکت کنندگان می‌توانند پروژه‌های خود را ارائه و تجربیات همدیگر استفاده کنند.

هفتمین کنفرانس بین المللی آموزش، پژوهش و نوآوری

ICERI2014 (7th International Conference of Education, Research and Innovation)

زمان برگزاری: 17 م تا 19 م نوامبر 2014

مکان برگزاری: اسپانیا، شهر "سویل"

مهلت ارسال خلاصه مقالات: 17 ژوئیه 2014

با همکاری کتابخانه دیجیتال IATED”"

وب سایت اختصاصی: http://www.iceri2014.org

"کنفرانس ICERI2014"؛ یک رویداد بین المللی

این کنفرانس فضایی ایده­آل برای بحث و گفتگو در مورد جدیدترین روش‌های تدریس و یادگیری، تازه‌ترین پروژه‌های آموزشی و معرفی و ارائه تکنولوژی‌های جدید آموزشی است. در این کنفرانس شرکت کنندگان می‌توانند پروژه‌های خود را ارائه و تجربیات همدیگر استفاده کنند.

 کنفرانس بین المللی آموزش، پژوهش و نوآوری

این کنفرانس یک رویداد بین­المللی است که مخاطبان می‌توانند تمام تجارب خود را در فضای مجازی با دیگر کارشناسان به اشتراک بگذارند. در این کنفرانس بیش از 700 نماینده از 80 کشور مختلف حضور خواهند یافت. مقالات می‌تواند به صورت فردی و یا گروهی تنظیم شده باشد و محوریت مقالات نیز سبک‌های نوین آموزشی و پژوهشی است.

تمامی چکیده‌ها و اصل مقالات پذیرفته شده توسط هیئت داوران، در "Google Scholar" و "ISI" منتشر خواهند شد و در کتابخانه دیجیتال "IATED " نیز قرار خواهند گرفت. مجموعه مقالات کنفرانس‌های قبلی نیز در ISI قرار داده شده‌اند.

محل برگزاری، شهرستان سویل یکی از شهرستان‌های زیبای اسپانیا است که معماری آن عربی- اسلامی و فرهنگ آن اندلسی است. موسیقی فلامینکو، غذاهای سنتی و آثار هنری از دیگر خصوصیات برجسته محل برگزاری این کنفرانس است.

ارسال نظر

آخرین اخبار