فرمانده انتظامی شهرستان بندرگز از دستگیری فردی که از خانه همسایه خود در یک آپارتمان سرقت کرده بود خبر داد. خبرگزاری فارس: سارق خانه همسایه پس از چند ساعت دستگیر شد

سارق خانه همسایه در بندرگز پس از چند ساعت دستگیر شد

علی‌اکبر خرمی بعد از ظهر امروز در گفت‎وگو با خبرنگاران استان اظهار کرد: روز گذشته در پی اعلام یک فقره سرقت از مجموعه آپارتمان مسکونی واقع در یکی از خیابان‎های شهرستان بندرگز ماموران برای بررسی موضوع به محل وقوع سرقت اعزام شدند.

به گزارش گلستان 24، وی ادامه داد: پس از بررسی نخست و برابر اظهارات مالباخته، از خانه وی مقداری پول نقد و تعدادی طلا و جواهر از داخل گاوصندوق شخصی‎اش که در اتاق کارش قرار داشت سرقت شده بود.

فرمانده انتظامی شهرستان بندرگز خاطرنشان کرد: پس از حضور پلیس و بررسی صحنه جرم مشخص بود که این سرقت توسط یک فرد آشنا به محیط منزل مالباخته و بدون اعمال خشونت و شکسته شدن درب منزل انجام شده است.

خرمی تاکید کرد: پس از بررسی‎های اطلاعاتی و مشکوک بودن مالباخته به یکی از همسایگان خود که سابقه انجام سرقت‎های ریز را هم داشته در نهایت پلیس پس از چند ساعت زیر نظر گرفتن رفتارهای فرد مورد نظر وی را دستگیر و برای تحقیقات تکمیلی به مرکز انتظامی منتقل کردند.

وی افزود: متهم پس از انتقال به مرکز انتظامی و قرارگیری در برابر مستندات پلیس همانند اثر انگشت متهم در صحنه سرقت و دیگر مستندات در نهایت به جرم خود اعتراف کرد.

فرمانده انتظامی شهرستان بندرگز تصریح کرد: متهم در اظهارات خود بیان کرد که با توجه به اسکان در همسایگی منزل مالباخته و اطلاع از زمان ورود و خروج آنها، در یک فرصت مناسب و با دارا بودن وقت کافی اقدام به باز کردن درب ورودی منزل مالباخته کرده و پس از بررسی وضعیت منزل و یافتن گاوصندوق اقدام به یافتن کلید در کیف همسر صاحب خانه کرده است.

خرمی تاکید کرد: متهم پس از یافتن کلید گاوصندوق، اقدام به باز کردن درب آن و به سرقت بردن تعدادی طلا و جواهر و مقداری وجه نقد در مجموع به ارزش 7 میلیون تومان، کلید را دوباره در جای قبلی خودش قرار داده و بلافاصله محل را ترک کرده است.

وی در پایان ابراز کرد: در حال حاضر نیز متهم با تشکیل و تکمیل پرونده برای سیر مراحل قانونی تحویل مراجع قضایی شده است.

ارسال نظر

آخرین اخبار