اشتراک
کد خبر: 17763

رئیس اداره بهزیستی شهرستان گرگان با بیان اینکه در شش ماهه امسال 16 زن در شهرستان گرگان اقدام به خودکشی کردند گفت: در شهرستان گرگان 25 نفر اقدام به خودکشی نمودند که از این تعداد 16 نفر زن و 9 نفر مرد بودند.

به گزارش گلستان24، فرهاد پادری‎ثانی در کارگروه اجتماعی استان گلستان گفت: در شهرستان گرگان 428 هزار و 232 نفر تراکم جمعیت داریم که از این تعداد 211 هزار و 700 نفر مرد و 156 هزار و 541 نفر زن می باشند.

وی با بیان اینکه جمعیت شهری به روستایی در گرگان سه به یک است، افزود: اعتیاد، طلاق و خودکشی از موثرترین علل آسیب‎های اجتماعی محسوب می شود که به طور جد جامعه ما را در معرض تهدید قرار می دهد.

پادری ثانی با بیان اینکه ششمین پایگاه خدمات اجتماعی بهزیستی در کوی اوزینه راه‎اندازی خواهد شد، ابراز داشت: پایگاه‎های خدمات اجتماعی در مناطق قزاق‎محله، قلعه محمود، امام رضا، انجیراب و قلعه حسن راه‎اندازی شده است.

رئیس اداره بهزیستی شهرستان گرگان با اشاره به اینکه توسعه پایگاه‎های خدمات اجتماعی در محلات آسیب‎خیز شهری، روستایی و حاشیه‎نشین ضرورت است، خاطرنشان کرد: ارائه آموزش‎های مهارت زندگی، آموزش‎های خانواده در مقاطع مختلف زندگی، فرزندپروری و پیشگیری از اعتیاد باید توجه کافی به آن صورت پذیرد.

انتهای پیام/پاسرو

اخبار مرتبط
نظرات
ارسال نظر

نظرات پس از تایید منتشر خواهد شد. آدرس ایمیلتان منتشر نخواهد شد.

آخرین عناوین
پربازدید ترین‌ها