با حضور حجت الاسلام نبویان:

همایش «برجام+9» با حضور حجت الاسلام نبویان با محوریت نامه مقام معظم رهبری (مدظله العالی) به رییس جمهور در خصوص توافقنامه برجام چهارشنبه 27 آبان در دانشگاه گلستان برگزار می شود.

همایش «برجام+9» دانشگاه گلستان+عکس

به گزارش گلستان24، همایش «برجام+9» با محوریت شروط 9 گانه مقام معظم رهبری درخصوص توافقنامه برجام با سخنرانی حجت الاسلام سید محمود نبویان نماینده مردم تهران و عضو کمیسیون بررسی برجام در مجلس شورای اسلامی چهارشنبه 27 آبان ماه در دانشگاه گلستان برگزار می شود.

حجت الاسلام نبویان

این همایش به همت بسیج دانشجویی دانشگاه گلستان از ساعت 15 الی 17 در تالار شهید مطهری این دانشگاه برگزار خواهد شد.

معرفی حجت الاسلام نبویان:

حجت الاسلام والمسلمین دکتر سید محمود نبویان در سال 1344 در یک خانواده مذهبی در شهرستان بابل قدم به عرصه گیتی نهاد. دوران ابتدایی و راهنمایی را در زادگاهش به پایان رسانده و موفق به اخذ دیپلم در رشته ریاضی و فیزیک شدند.

وی با اینکه در زمان پیروزی انقلاب دانش آموز دوره راهنمایی بوده اند، در راهپیمایی‌های دوره انقلاب شرکت فعال داشته و بعد از پیروزی انقلاب اسلامی با گرایش‌های مارکسیستی و جریان منافقین منطقه به تقابل پرداخته و با شروع دفاع مقدس نیز در حد توان در جبهه های حق علیه باطل حضور داشته و افراد متعددی از خانواده ایشان جزء ایثارگران این برهه از تاریخ انقلاب هستند. 
 
تحصیلات عالیه:

دکتر سید محمود نبویان در سال 1362برای تحصیل در حوزه علمیه به تهران عزیمت کرده و در حوزه های تهران و از جمله حوزه حضرت آیت الله مجتهدی (ره) به تحصیل علوم دینی پرداخت و در ادامه وارد حوزه علمیه فیضیه مازندران شده و در محضر ابو الزوجه حضرت آیةالله محمد فاضل استرابادی، کفایتین را به اتمام رسانده،  سپس برای کسب حظّ علمی بیشتر از محضر بزرگان حوزه علمیه قم، به عشّ آل محمد(ص) شهر خون و قیام رهسپار شدند و سال ها در محضر اساتیدی چون  حضرات آیات وحید خراسانی و شیخ جواد تبریزی(ه) حضور فعال داشته و معارف دینی را محققانه تدرّس نمودند.

در کنار تحصیل حوزوی به اقتضای شرایط روز و ادای وظیفه سنگین تبیین و دفاع از دین، در  شرایط سخت جنگ نرم، وارد موسّسه آموزشی و پژوهشی امام خمینی (ره) تحت اشراف استاد علامه مصباح یزدی (حفظه الله)شده و بعد از گذراندن مقطع کارشناسی ارشد در رشته فلسفه، فارغ التحصیل مقطع دکتری در رشته فلسفه تطبیقی گردیدند.

00000012456

انتهای پیام/گلستان ما

ارسال نظر

آخرین اخبار