حمید گودرزی در پست اینستاگرامی خود از سردار سلیمانی تشکر و قدردانی کرد.

قدردانی حمید گودرزی از سردار سلیمانی+اینستاپست

به گزارش گلستان24، از میان هنرمندان، این بار حمید گودرزی بازیگر سینما و تلویزیون در اینستاگرام خود با انتشار عکسی از سردار سلیمانی، امنیت فعلی کشور را مدیون زحمات وی و افراد فداکاری همچون سردار سلیمانی دانست.

وی در این پست نوشت: " با نگاه به امروز جهان قدر این مردان را بیشتر بدانیم امنیت در کشوری که نا امنی در اطرافش بیداد می کند مدیون زحمات این مردان است"
قدردانی حمید گودرزی از سردار سلیمانی+اینستاپست

پیش از این و بعد از حملات تروریستی داعش در فرانسه، هنرمندان با انتشار پست هایی  برای تشکر در اینستاگرام خود از سردار سلیمانی و مردانی که برای ایمن ماندن کشور تلاش می کنند، منتشر  کردند.

رضا رشیدپور نوشت: "نبض زندگی در رگ "امنیت" می تپد. اگر برایش خون نداده باشی، خون به پا خواهد کرد. نفس کشیدن در شهر امن، خون بهای ریه هایی است که هنوز بوی گاز خردل می دهند و ایستادن به ارتفاع تاریخ هدیه مردانی است که روی صندلی های چرخ دار نشسته اند.

شهید؛ نام جا مانده بر جان خسته ی اتوبانهای شهر نیست، بلکه نشانی رسیدن است از شاه راه مردانگی و غیرت. من هروقت هوس آزادی به سرم زده یا راه همت را رفته ام یا چمران. چه فرقی دارد وقتی همه آنها تو را به رهایی برسانند. رها شدن از امروز و جاری شدن در فردا. اعتقاد دارم قلب شیر آن مردان بزرگ حالا در سینه عاشقانی می تپد که امنیت و آرامش را به مردم نجیب و خسته میهنم هدیه می کنند.

با کمال میل و افتخار می گویم که امن ماندن خانه ام را مدیون قاسم سلیمانی ها می دانم، او یک شخص نیست، یک فرهنگ است . فرهنگی که حرمت خانه را از جان عزیزتر می داند. من هرگز حاج قاسم سلیمانی را از نزدیک ندیده ام اما به صراحت می گویم که هر وقت ملاقاتشان کنم به احترامشان تعظیم کرده و دستشان را خواهم بوسید ...

سایه ات مستدام سردار."

امن ماندن خانه ام را مدیون سردار سلیمانی هستم+ تصاویر

امین زندگانی نیز باانتشار پستی در اینستاگرام خود نوشت:" دم همه شیرمردهایی که واسه امنیت مملکتمون جونشون را گذاشتن کف دستشون که اتفاقاتی مثل اتفاقات بیروت و پاریس تو خاک میهنمون نیفته گرم

دستت درست تک تیرانداز."

امن ماندن خانه ام را مدیون سردار سلیمانی هستم+ تصاویر

انتهای پیام/باشگاه خبرنگاران

ارسال نظر

آخرین اخبار