اشتراک
کد خبر: 18353

مدیر کل تبلیغات اسلامی استان گلستان، با بیان این که واقعه پنجم آذر سند دینداری و ولایت مداری مردم گرگان است، گفت: تقارن این روز با روز بسیج مستضعفین عظمت آن را در تاریخ دو چندان کرده است.

 به گزارش گلستان24، حجت الاسلام نورالله ولی نژاد با اشاره به فرا رسیدن واقعه ۵آذر گرگان که در سال ۵۷ رخ داد،  گفت: تاریخ پنجم آذر ماه در سطح ملی روز تشکیل بسیج مستضعفین به فرمان امام خمینی (ره) است که با حادثه پنج آذر در گرگان تقارن پیدا کرده است.

5 آذر

وی افزود: پنجم آذر در گرگان یک سند محکم دین داری و ولایت مداری مردم است. انقلابی بودن، گوش به فرمان امام بودن و مبارزه با ظلم و ستم پهلوی از ویژگی های مردم گرگان است.

وی بیان کرد: در طول انقلاب اسلامی این ملت حماسه آفرینی کردند و با ایثار و شهادت به همه نشان دادند که برای دفاع از امام، قرآن و دین از جانشان می گذرند.

حجت الاسلام ولی نژاد با تاکید بر این که این واقعه سند بزرگی است که نسل های آینده به آن مباحات کنند، تصریح کرد: نسل های آینده به گذشتگان خود می بالند که چنین روزی را خلق کردند و در تاریخ باقی گذاشتند.

مدیر کل اداره تبلیغات اسلامی استان گلستان بیان کرد: این روز برای مردم گرگان روز بزرگی است و در انقلاب هم روز بزرگی است؛ مخصوصا اینکه عجین شده با بسیج مستضعفین که این عظمت را دو چندان کرده است.

حجت الاسلام ولی نژاد در ادامه افزود: مردم ما، مردمی خوب و فاداری هستند؛ ما در مکتب امام یاد گرفتیم برای حفظ نظام اسلامی به جریان بسیج بپیوندیم و برای دفاع از انقلاب از رهبری حمایت کنیم و گوش به فرمان ایشان باشیم.

پنجم آذر یادآور حماسه‌ای ماندگار از آزادی‌خواهی و ظلم ستیزی مردم گرگان در قبل از پیروزی انقلاب اسلامی است.

اخبار مرتبط
نظرات
ارسال نظر

نظرات پس از تایید منتشر خواهد شد. آدرس ایمیلتان منتشر نخواهد شد.

آخرین عناوین
پربازدید ترین‌ها