با حضور مدیر کل بهزیستی استان گلستان برگزار شد؛

مراسم تودیع و معارفه رئیس اداره بهزیستی مراوه تپه برگزار گردید .

مراسم تودیع و معارفه رئیس اداره بهزیستی مراوه تپه + تصاویر

 به گزارش گلستان24، روز گذشته با حضور مدیر کل بهزیستی استان گلستان، نماینده مردم شرق گلستان در مجلس شورای اسلامی، فرماندار، رئیس اداره تبلیغات اسلامی و برخی از مردم و مسئولین شهری و شهرستانی، رئیس جدید اداره بهزیستی شهرستان مراوه تپه مشخص شد.

در این مراسم ارازقلی بیری رئیس قبلی اداره بهزیستی شهرستان تودیع و مولام بردی ازون دوجی به عنوان رئیس جدید اداره بهزیستی مراوه تپه معرفی گردید.

بیری در ابتدا به شرح مختصری از خدمات انجام شده در دوران تصدیش در این اداره پرداخت.

behzist2

رقیه رحمانی مدیر کل بهزیستی استان گلستان که برای مدتی ریاست ادراه بهزیستی مراوه تپه را برعهده داشته و به محرومیت مراوه تپه آگاه است از نگاه ویژه دولت به مناطق محروم خبر داد و گفت:هرچقدر کار در مراوه تپه انجام شود کم است.

rahmanybehzisty

رحمانی ادامه داد: کارهایی که آقای بیری در گزارش خود در شهرستان انجام داده است بسیار عالی بوده و در زمانی که ما در مراوه تپه بودیم ، اداره مراوه تپه امکاناتی نداشت.

وی ادامه داد:امروز ما مراسم تودیع آقای بیری را نداریم چرا که ایشان مدیری توانمند و قوی بوده و هستند و ما امروز مراسم تکریم ایشان را برگزار می کنیم.

behzist3

اسماعیل تاجی فرماندار شهرستان نیز از زحمات آقای بیری تشکر کرده و عنوان نمود:با زحمات و پیگیریهای آقای بیری و حمایتهای مدیرکل بهزیستی اورژانس اجتماعی در شهرستان شکل گرفت و به شکر خدا و کری گوش شیطان چندین ماه است که ما هیچ موردی خودکشی منجر به فوتی در شهرستان نداریم و امیدواریم با تلاشهای همه مردم و مسئولین این معضل اجتماعی از بین برود.

وی در خصوص این تغییر و تحول گفت:این جابه جایی به نا به خواسته خود آقای بیری و موافقت خانم رحمانی مدیر کل بهزیستی صورت گرفته است.

behzist4

رجبی نماینده مردم شرق گلستان در مجلس شورای اسلامی نیز ضمن تسلیت ایام اربعین حسینی گفت:آمار آسیبهای اجتماعی در استان گلستان، آمار خوبی نیست و طبق برخی از آمارها ما بعد از استان ایلام رتبه دوم را در آسیبها دارا هستیم.

وی در خصوص راه اندازی اورژانسهای اجتماعی گفت:یکی از کارهای خوب همین راه اندازی اورژانسهای اجتماعی است.

نماینده مردم شرق گلستان به یکی از مشکلات مردم در خصوص ادارات بهزیستی و کمیته امداد گفت:الان مشکلی در دستگاههای حمایتی داریم که باعث مشکل مردم شده است و آن پاسکاری مردم بین این دو اداره می باشد که باید این مشکل( و مشکل افرادی که مشکلات آنها به نوعی در حیطه هر دو اداره می گنجد) به نوعی با هماهنگی حل شود.

behzist5

behzist6

behzist7

انتهای پیام/اترک

ارسال نظر

آخرین اخبار