معاون وزیر راه و شهرسازی و رئیس سازمان مجری ساختمان‌ها و تأسیسات دولتی و عمومی وزارت راه و شهرسازی گفت: بیمارستان بندرگز در استان گلستان در مرحله تست نهایی و تحویل است.

بیمارستان بندرگز در مرحله تست و تحویل

  به گزارش گلستان24، محمدجعفر علیزاده، ظهر امروز در حاشیه بازدید از بیمارستان 107 تختخوابی شهرستان بندرگز در جمع خبرنگاران اظهار داشت:  برای این بیمارستان 29 میلیارد تومان هزینه شده است.

بیمارستان بندرگز

وی افزود: این مبلغ شامل همه هزینه‌های جانبی، محوطه‌سازی، پروانه‌ها و انشعابات می‌شود.

معاون وزیر راه و شهرسازی و رئیس سازمان مجری ساختمان‌ها و تأسیسات دولتی و عمومی وزارت راه و شهرسازی تصریح کرد: هم‌اکنون پروژه بیمارستان بندرگز به اتمام رسیده و تنها انشعاب برق آن باقی‌مانده که قول داده‌شده ظرف دو سه روز آینده وصل شود و پس از اتصال برق بیمارستان، پروژه تست نهایی و تحویل داده می‌شود.

به گفته وی، بیمارستان بندرگز با چهار بخش تخصصی داخلی، جراحی، زنان و زایمان و کودکان و نوزادان یک بیمارستان جنرال است که نیاز شهرستان را برای مدت زیادی تأمین می‌کند.

علیزاده اظهار کرد: بخش‌های خدماتی دیگر ازجمله اورژانس با 15 تخت، بخش رادیولوژی، آزمایشگاه، تخت‌های ایزوله و درمانگاه با کلینیک‌های مربوط به گوش، چشم و قلب و 5 اتاق عمل اصلی و یک اتاق عمل در اورژانس برای این بیمارستان پیش‌بینی‌شده است.

وی افزود: این بیمارستان دارای 21 تخت مراقبت ویژه، بخش CCU، ICU و NICU است.

علیزاده تصریح کرد: پروژه بعدی ما احداث بیمارستان 320 تختخوابی در 9 طبقه است که پروژه مؤثری است.

وی افزود: بیمارستان بندرگز بعد از تحویل بیمارستان 250 تختخوابی صیاد شیرازی، بیمارستان علی‌آباد و گنبدکاووس، چهارمین بیمارستانی است که ظرف 3 سال گذشته تحویل و افتتاح‌شده است.

علیزاده ادامه داد: براساس برنامه قرار است حداقل 21 بیمارستان در کشور با 2هزار و 160 تخت در سال مالی 94 و تا هفته دولت سال 95 تحویل‌شده و بیمارستان بندرگز نیز جزو همین بیمارستان‌ها است.

وی گفت: هم‌اکنون 9 بیمارستان از این بیمارستان‌ها تحویل‌شده و  در 2 ماه آینده تجهیز می‌شوند و این روند همچنان ادامه دارد.

علیزاده تأکید کرد: هم‌اکنون 89 بیمارستان با بیش از 20 هزار تخت در سراسر کشور در حال ساخت است.

انتهای پیام/تسنیم

ارسال نظر

آخرین اخبار