اشتراک
کد خبر: 20463

یک نماینده استان گلستان در مجلس گفت : پتروشیمی گلستان اجرایی نخواهد شد و بهتر است مسئولان مربوطه پول مردم را که سال‌هاست در اختیار گرفته‎اند به آنها برگردانند و بیش از این به مردم ضرر نزنند .

 به گزارش گلستان24، سلیمان عباسی نماینده مردم گنبدکاووس در مجلس شورای اسلامی بر لزوم زمینه‎سازی برای افزایش تولید ثروت در این شهرستان تاکید کرد و گفت: تولید ثروت به جای تزریق پول باید به عنوان یک دغدغه جدی برای مسئولان در این منطقه مورد توجه قرار گیرد زیرا تولید ثروت به توسعه پایدار خواهد انجامید.

سلیمان عباسی

عباسی در پاسخ به برخی معضلات درون‌شهری به وجود آمده برای شهروندان، از دو شهردار شدن شهر گنبدکاووس خبر داد و اضافه کرد: با الحاق روستاهای حاشیه شهر گنبدکاووس این شهر را به دو منطقه و با دو شهردار تبدیل خواهیم کرد تا ساماندهی به وضعیت با شیوه بهتری صورت بگیرد و شهرداران با تمرکز بیشتری به اقدامات خود در زمینه خدمت به مردم سامان دهند.

وی با اشاره به موضوع پتروشیمی گلستان و معطل ماندن پروژه برای چندین سال تاکید کرد: این پروژه بنا به دلایل مختلف علمی و با توجه به معضلات موجود اجرایی نخواهد شد و بهتر است مسئولان مربوطه پول مردم را که سال‌هاست در اختیار گرفته‎اند به آنها برگردانند و بیش از این آنها را متضرر نکنند./فارس

اخبار مرتبط
نظرات
ارسال نظر

نظرات پس از تایید منتشر خواهد شد. آدرس ایمیلتان منتشر نخواهد شد.

آخرین عناوین
پربازدید ترین‌ها