اشتراک
کد خبر: 20757

طی مراسمی با حضور مسئولان ملی و استانی غلامعلی شهمرادی به عنوان مدیرعامل شرکت مخابرات استان گلستان معرفی شد.

 به گزارش گلستان24، غلامعلی شهمرادی ظهر امروز در آئین معارفه خود که در سالن اشراق صدا و سیمای مرکز گلستان برگزار شد، اظهار کرد: بنا داریم از طریق بازنگری در فرآیند ارائه خدمات به سمت تسریع و کیفیت خدمات‎دهی به مشترکان حرکت کنیم.

انتصاب7-300x200

وی بر لزوم ارتقای جایگاه ارتباطات در استان تأکید و تصریح کرد: هم‌گام با مدیران حوزه آی‎.سی‎.تی و سایر دستگاه‎ها تمام تلاش خود را برای ارتقای جایگاه ارتباطات در استان به کار خواهیم گرفت به خصوص موضوع استان مجازی که مورد تأکید استاندار گلستان است و این شرکت از هیچ تلاشی فروگذار نمی‎کند.

* پایین بودن بهره‎وری در شرکت مخابرات یک ایراد است

مدیرعامل شرکت مخابرات گلستان افزود: تلاش داریم با کنترل‎های مستمر داخلی فضای سالم‌تر و اعتماد بیشتر در شرکت مخابرات حاکم شود.

شهمرادی به ظرفیت بی‎بدیل نیروی انسانی اشاره کرد و گفت: پایین بودن بهره‎وری از نیروهای ساعی شرکت مخابرات یک ایراد است که با آن مواجه هستیم، لذا تمرکز به کار و تلاش در زمینه بهبود شرایط داریم.

وی با اشاره به اینکه نگاه به شرکت مخابرات بعد از خصوصی‎سازی متفاوت شده است، افزود: مردم شرکت مخابرات را یک شرکت پردرآمد تلقی می‎کنند، مسئولان آن را دولتی می‎بینند و سهام‌داران نیز مخابرات را شرکتی می‎بینند که شدیداً نیاز به حمایت دارد که هم‌گرا کردن این نگاه‎ها رسالتی بوده که به دوش ذی‎نفعان و مدیران شرکت است.

* ۱۰ حوزه تمرکز کاری را در دستور کار خود قرار داده‎ایم

مدیرعامل شرکت مخابرات گلستان با بیان اینکه برنامه تحول در شرکت با جدیت پیگیری می‎شود، اظهار کرد: باید از سیاست‎های درست شرکت مخابرات حمایت کرده و خود را آماده تحول بزرگ کنیم.

وی با اشاره به اینکه ۱۰ حوزه تمرکز کاری را در دستور کار خود قرار داده‎ایم، ابراز داشت: مدیریت نقدینگی شرکت، مدیریت هزینه‎ها و درآمدها، ایجاد منابع درآمدی جدید، توسعه سهم بازار ADSL از جمله محورها است.

به گفته وی، ارتقای کارایی و بهره‎وری کارکنان، مشتری‎محوری، اصلاح فرآیندهای کاری شرکت، بهینه کردن شبکه و استفاده حداکثری از شاخص‎های موجود و بهینه‎سازی نیروی انسانی در حوزه تمرکز کاری در دستور کار شرکت مخابرات گلستان است./فارس

 

اخبار مرتبط
نظرات
ارسال نظر

نظرات پس از تایید منتشر خواهد شد. آدرس ایمیلتان منتشر نخواهد شد.

آخرین عناوین
پربازدید ترین‌ها