فرمانده سپاه ناحیه گرگان گفت: با حضور هفت گردان الی بیت المقدس و یک گردان کوثر رزمایش فجر انقلاب اسلامی در روز جمعه 16 بهمن ماه و در گرگان برگزار خواهد شد.

برگزاری رزمایش بزرگ فجر انقلاب اسلامی در گرگان

 به گزارش گلستان24، " سید علی مهاجر"  فرمانده سپاه گرگان ظهر امروز در نشست خبری با خبرنگاران گلستان اظهارکرد: یکی از ویژه برنامه های دهه فجر انقلاب اسلامی در شهر گرگان برگزاری رزمایش بزرگ فجر انقلاب اسلامی است که به منظور ارتقاء سطح آمادگی یگانهای رزمی بسیج پیش بینی شده است.

رزمایش بزرگ فجر انقلاب

مهاجر با اشاره به برگزاری صبحگاه بزرگ اقتدار در گرگان ، گفت : این صبحگاه در خیابان امام خمینی (ره) گرگان صبح روز جمعه 16 بهمن از ساعت 8 صبح با سخنرانی سردار صادقی فرمانده سپاه نینوا گلستان برگزار می شود.

وی ادامه داد : رزمایش بزرگ فجر انقلاب اسلامی با حضور 7 گردان الی بیت المقدس و یک گردان کوثر در روز جمعه 16 بهمن ماه  پس از برگزاری صبحگاه و در سطح شهر گرگان برگزار خواهد شد تا صلابت و قدرت نیروی  بسیج به دوستان نشان داده شود و اقتدار نیروهای بسیج برای دشمنان ترس ایجاد کند.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج گرگان با اشاره به اینکه این رزمایش با شکلی واقعی و بر اساس تجربیات مختلف طراحی شده است ، گفت : 5 نقطه در حاشیه شهر گرگان برای انفجارات در رزمایش بزرگ فجر انقلاب اسلامی انتخاب شده است .

وی با بیان اینکه این انفجارات در حدود ساعت 10 صبح روز جمعه انجام می شود ، تصریح کرد : این انفجارها بر اساس مقرارت صورت می‎گیرد و جای  هیچ نگرانی نیست و همچنین در این رزمایش از فشنگ جنگی  استفاده نمی‎شود.

فرمانده سپاه ناحیه گرگان یادآور شد: رزمایش امسال در بستر شهر با رویکرد دفاع از کوی برزن و امداد رسانه و کمک به مردم و مقابله با اختشاشات با حضور بسیجیان برگزار خواهد شد تا تمریناتی با شکل واقعی در این رزمایش انجام شود .

وی تصریح کرد : با بکارگیری سیستم خودرویی سیار و استفاده از ظرفیت رسانه ملی و رسانه های مکتوب و مجازی نسبت به اطلاع‎رسانی شهروندان در خصوص رزمایش و انفجارات اقدام خواهد شد.

مهاجر در ادامه گفت : 3 گردان ویژه نیز در این رزمایش برای تمرین مقابله با اجتماعات و ایجاد اغتشاش عملیاتی مجزا را در شهر انجام می دهند .

 

ارسال نظر

آخرین اخبار