معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار گلستان پیش از ظهر امروز با تعدای از زندانیان سیاسی پیش از انقلاب دیدار و گفتگو کرد.

 نشست معاون استاندار با زندانیان سیاسی در گرگان + تصاویر

به گزارش گلستان 24، "علی اصغر طهماسبی" در این نشست طی سخنانی با یادآوری خاطرات آغازین روزهای پس از پیروزی انقلاب، گفت: در پی فضای باز سیاسی پس از انقلاب گروههای و جریانهای مختلفی از دل این فضا بیرون آمدند و با سهم خواهی از جریان اصیل انقلاب در صف مخالفین نظام قرار گرفتند و از دل آنها سازمان منافقین و گروههای چون فرقان سربرآورد که پس از عدم موفقیت در جذب مردم، با ترور، وحشی گری و جنایت می خواستند به امیال حزبی خود دست پیدا کنند.

وی ادامه داد: شما خوب به خاطر دارید خاطرات دوران تلخ پهلوی را، فشار و خفقان سیاسی حاک بر جامعه، شما زندانیان سیاسی قبل از انقلاب زخم خوردگان آنزمان هستید و امروز بیشتر قدر آزادی بیان را می دانید.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار یادآور شد: اما به لطف خداوند تمامی آنروزهای سخت یکی پس از دیگری پشت سرگذاشته شد تا کشتی نظام در ساحل آرامش پهلو بگیرد و جمهوری اسلامی که روزی بزرگترین قربانی تروریسم با تقدیم بیش از 20 هزار شهید و جانباز ترور بود، امروز در امنیت کامل بسر برده و در فرامرزها به مقابله با تروریسم بپردازد.

طهماسبی خاطرنشان کرد: اینکه امروز جوانان ما تحت عنوان مدافعان حرم در سوریه و عراق به جنگ با گروههای تروریستی و تکفیری مشغولند برای این است که ضمن دفاع از عتبات عالیات و مقدسات، تروریستها را از مرزهای کشور دور نگه دارند تا امنیت مردم به مخاطره نیافتد.

وی در بخش دیگری از سخنانش با دعوت آحاد مردم به شرکت در راهپیمایی یوم الله 22 بهمن و حضور پرشور در انتخابات 7 اسفند، تصریح کرد: چشم جهانیان و غرب به حضور مردم در همین مناسبت ها دوخته شده و آنها عیار مردمی بودن نظام را از همین حضور مردمی تخمین می زنند.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار گفت: در جریان مذاکرات هسته ای که مصادف با ایام اربعین حسینی و پیاده روی خیل عاشقان اباعبدالله از نجف اشرف تا کربلای معلی بود، گروههای مذاکره کننده غربی به دقت اخبار حضور مردم را رصد می کردند و زیر نظر داشتند که این نشاندهنده اهمیت حضور مردم در مناسبت های ملی و مذهبی برای آنها دارد.

وی با اشاره به سالهای سخت و طاقت فرسای تحریم های ناجوانمردانه علیه جمهوری اسلامی خاطرنشان کرد: سرانجام با تلاشهای دستگاه دیپلماسی دولت تدبیر و امید و با حمایت های مقام معظم رهبری و مردم، پرونده ایران از ذیل فصل هفت شورای امنیت خارج و با فرجام برجام، تحریمها برداشته شد.

طهماسبی ضمن قدردانی از مردمی که سالها فشار اقتصادی را تحمل کردند اما هیچ گاه سر فرو نیاورده و تسلیم خواسته های استکبار جهانی نشدند، افزود: باید قدر این مردم را دانست که علی رغم تمامی کم و کاستی ها هر گاه نظام به حضورشان نیاز داشته با صلابت تر از هر زمانی در میدان حاضر شده و تمامی گزینه های روی میز دشمن را زیر پا گذاشته اند.

وی خاطرنشان کرد: اینبار هم اطمینان داریم ملت مؤمن و همیشه در صحنه ایران اسلامی با حضور حماسی خود در راهپیمایی 22 بهمن و انتخابات، برگ زرینی دیگری در تاریخ انقلاب اسلامی رقم خواهند زد.

نشست معاون استاندار با زندانیان سیاسی قبل از انقلاب در گرگان

نشست معاون استاندار با زندانیان سیاسی قبل از انقلاب در گرگان

نشست معاون استاندار با زندانیان سیاسی قبل از انقلاب در گرگان

نشست معاون استاندار با زندانیان سیاسی قبل از انقلاب در گرگان

نشست معاون استاندار با زندانیان سیاسی قبل از انقلاب در گرگان

انتهای پیام/گلستان ما

 

ارسال نظر

آخرین اخبار