بازی های آنلاین دخترانه:

دراین سری بازی­ها ،گیمر کاملا در یک فضای مجازی زندگی می­کند. یعنی چیزی شبیه زندگی دوم؛در این فضا کار می کند، خانه­اش را طراحی می­کند، ازدواج می­کند، بچه­ دار می­شود، خانه­ داری می­کند ، پارتی می­رود و ...

جذب دختران به جنس مخالف

در برخی از  بازی­ها ،گیمر با شماره­ گیری یک گوشی موبایل به دنبال عشق خود می­گردد و قرار است بااین شماره­گیری، عشق خود را بیابد!

علی­رغم وجود این بازی­ها، بازهم به نظر می­رسد سازندگان بازی­های کامپیوتری هنوز نتوانسته­اند بخش زیادی از گیمرهای مونث را جذب کنند پس از طرق دیگر به این کار پرداخته اند.

سازندگان بازی The Sims که خیلی زود توانست طرفداران بسیاری را از اقصی نقاط جهان به خود جلب کند بااشاره به عدم جذب کافی دختران، از تلاش برای جذب این قشر از طریق محتواهایی با مضمون ایجاد ارتباط با جنس مخالف سخن به میان آورده است و این سری بازی­ها را برای جذب این قشر، بسیار موفق دانسته است.

اما بازی the sims  چگونه بازی است :

دراین سری بازی­ها ،گیمر کاملا در یک فضای مجازی زندگی می­کند. یعنی چیزی شبیه زندگی دوم؛در این فضا کار می کند، خانه­اش را طراحی می­کند، ازدواج می­کند، بچه­ دار می­شود، خانه­ داری می­کند ، پارتی می­رود و ...

اما گیمر برای ازدواج، باید با افراد مختلفی از جنس مخالف دوست شود، مرتبا به مهمانی­های مختلف برود، باافراد زیادی از جنس مخالف ارتباط بگیرد تادرنهایت قلب یک نفر را 100% کند و او همسرش شود.

یکی از سازندگان این سری بازی­ها عامل موفقیت این بازیها برای جلب مخاطبان دختر را همین موضوع عنوان می­کند :"ما تا به حال درجذب خانم­ها موفق نبوده­ایم اما در سیمز با ایجاد شرایطی برای ارتباط بیشتردختران با پسران توانستیم این قشررانیز جذب کنیم."

درواقع او میزان جذب مخاطب انواع بازی­های آنلاین دیگر را مناسب ندانسته و علتش را نبود فضای ارتباطی باجنس مخالف برمی­شمرد.

اشاره به این نکته ضروری است که این بازی علاوه برایجاد این فضاها ،القائات سایر بازی­ها را نیز باخود دارند از جمله اینکه مرتبا فرد برای شرکت در مهمانی­ها و موقعیتهای مختلف باید لباس مناسب را انتخاب کند، آرایش خاصی داشته باشدو...

جذب دختران به جنس مخالف

هدف پشت پرده :

باقدری تامل در سخن رهبری می­توان به اهداف غربی­ها در ارائه چنین بازی­هایی دست یافت :

"آنها(غربی ها)برای اینکه از زن، آنچنان موجودی به وجود آورند که مورد نظر خودشان است محتاج این هستند که دائما مد درست کنند و چشم­ها و دلها و ذهنها رابه همین چیزهای ظاهری و کوته نظرانه مشغول کنند. کسی که به این کارها مشغول شود کی به ارزش­های واقعی خواهد رسید؟"  رهبر معظم انقلاب

همانگونه که در بالا به آن اشاره شد، غربی­ها برای معطوف کردن زن به ظواهر ظاهری، از انواع ابزارها از جمله بازی استفاده میکنند ازجمله این اهداف می­توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • ایجادسبک زندگی متناسب بااهداف غرب
  • مشغول داشتن زن به ظواهر
  • مشغول کردن زنان به انواع مد، لباس و...

معطوف کردن زن به ارتباط باجنس مخالف

ارسال نظر

آخرین اخبار