اشتراک
کد خبر: 238

سه تصادف منجر به فوت در استان

با آغاز دور دوم سفرهای های تابستانی پیش بینی میشود سفر و اقامت در گلستان تابستان امسال در مقایسه با سال گذشته بیشتر شود.

معاون عمرانی استان دار با توجه به پیش بینی افزایش شمار مسافران گفت : همه دستگاه های مرتبط برای ارائه خدمات مطلوب به مسافرین تابستانی و ایمنی سفر آماده اند اما توجه به توصیه های پلیس ، همکاری و رعایت قانون و نکات ایمنی سهم مسافران برای داشتن سفری خاطره انگیز است .

9

آخرین وضعیت جاده های گلستان از زبان سرهنگ قدمی رئیس پلیس راه استان : در حال حاضر از حجم ترافیک کاسته شده اما نسبت به روزهای گذشته  جاده های ما حجم بیشتری از ترافیک را دارد . نکته قابل تامل این است که در سه روز گذشته سه فقره تصادف منجر به فوت داشتیم که هر سه مورد در نزدیکی واژگونی بود و پیامی که این موضوع به ما میدهد بحث استراحت کافی رانندگان در طول سفرهای طولانی است و البته این تصادفات یک مورد مربوط به واژگونی خودرو و یک واژگونی موتور سیکلت بود . در هر صورت برای رانندگان همه وسایل نقلیه رعایت سرعت مطمئنه و استراحت کافی در مسیر های طولانی الزامی است کما اینکه استنباط ما این است که عامل اصلی تصادفات اخیر خستگی و خواب آلودگی رانندگان است . بحث دیگر داشتن  روشنایی کافی و سالم به ویژه موتور سواران  در شب  است.

اخبار مرتبط
نظرات
ارسال نظر

نظرات پس از تایید منتشر خواهد شد. آدرس ایمیلتان منتشر نخواهد شد.

آخرین عناوین
پربازدید ترین‌ها