سه تصادف منجر به فوت در استان

با آغاز دور دوم سفرهای های تابستانی پیش بینی میشود سفر و اقامت در گلستان تابستان امسال در مقایسه با سال گذشته بیشتر شود.

آغاز دور دوم مسافرت های تابستانی

معاون عمرانی استان دار با توجه به پیش بینی افزایش شمار مسافران گفت : همه دستگاه های مرتبط برای ارائه خدمات مطلوب به مسافرین تابستانی و ایمنی سفر آماده اند اما توجه به توصیه های پلیس ، همکاری و رعایت قانون و نکات ایمنی سهم مسافران برای داشتن سفری خاطره انگیز است .

9

آخرین وضعیت جاده های گلستان از زبان سرهنگ قدمی رئیس پلیس راه استان : در حال حاضر از حجم ترافیک کاسته شده اما نسبت به روزهای گذشته  جاده های ما حجم بیشتری از ترافیک را دارد . نکته قابل تامل این است که در سه روز گذشته سه فقره تصادف منجر به فوت داشتیم که هر سه مورد در نزدیکی واژگونی بود و پیامی که این موضوع به ما میدهد بحث استراحت کافی رانندگان در طول سفرهای طولانی است و البته این تصادفات یک مورد مربوط به واژگونی خودرو و یک واژگونی موتور سیکلت بود . در هر صورت برای رانندگان همه وسایل نقلیه رعایت سرعت مطمئنه و استراحت کافی در مسیر های طولانی الزامی است کما اینکه استنباط ما این است که عامل اصلی تصادفات اخیر خستگی و خواب آلودگی رانندگان است . بحث دیگر داشتن  روشنایی کافی و سالم به ویژه موتور سواران  در شب  است.

ارسال نظر

آخرین اخبار