همبازی‌های هادی نوروزی و حتی بازیکنان و مربیان سایر تیم‌های لیگ برتری در آستانه سال نو ضمن تبریک عید، برای شادی روح 24 ابدی دعا کردند.

تبریک‌های نوروزی به «نوروزی» +تصاویر
 به گزارش گلستان24، سال 94 در کنار تمام شادی ها و افتخاراتی که برای ورزش کشورمان کسب شد شاهد تلخی هایی نیز بود؛ تلخی هایی از جنس فقدان و نبود ستاره‌های دیروز و امروز  کهکشان ورزش ایران، ستاره هایی که جایشان در سال جدید خالی است.

در سالی که آخرین دقایق آن را پشت سر می‌گذرانیم چهره های سرشناسی از اهالی ورزشی راهی دیار باقی شدند که  از معروفترین آن ها می توان به «عزیز اصلی» دروازه‌بان باسابقه تیم ملی فوتبال ایران و پرسپولیس، «حجت‌الله خطیب» مدیرعامل اسبق باشگاه پرسپولیس و سرپرست فدراسیون کشتی، «مصطفی داودی» رئیس پیشین سازمان تربیت بدنی، کمیته ملی المپیک ایران و رئیس فدراسیون ناشنوایان، «دکتر لطفعلی پورکاظمی» رئیس پیشین فدراسیون پزشکی - ورزشی، «سیدجواد رفوگر» پیشکسوت کشتی و عضو شورای فنی تیم‌های ملی، «رضا احدی» اسطوره فوتبال ایران و تیم‌های استقلال و پرسپولیس، «همایون بهزادی» سرطلایی فوتبال ایران و تیم پرسپولیس، علی اکبر دارستانی مربی بدنساز تیم فوتبال نفت تهران و  رضا ابراهیمی مربی پیشین تیم ملی والیبال ایران و مربی پیکان اشاره کرد.

اما قطعا درگذشت کاپیتان بااخلاق باشگاه پرسپولیس در سن 30 سالگی را باید تلخ ترین اتفاق ورزشی سال لقب داد؛ اتفاقی که همه جامعه ورزش را شوکه کرد و مردم ورزش دوست را در غم فرو برد.

از سوی دیگر درگذشت هادی نوروزی بسیاری از اهالی ورزش را با یکدیگر آشتی داد که مهمترین نمود آن در تشییع پیکر وی و همچنین در دربی رفت مقابل استقلال قابل مشاهده بود، جایی که طرفداران آبی‌های پایتخت با دستنوشته هایی به تشویق بابلیِ دوست داشتنی فوتبال ایران پرداختند.

هادی نوروزی 9 دی ماه سال 94 از میان ما رفت اما از آن روز تا کنون دقیقه 24 دیدارهای پرسپولیس یاد او گرامی داشته می شود و او در ورزشگاه‌های ایران تشویق می‌شود و این یعنی این که نوروزی در دل ها نمرده است.

به گزارش فارس، بازیکنان حال حاضر و اسبق کشورمان در روزهای پایان سال یاد کاپیتان فقید پرسپولیس را نیز زنده نگه داشتند و در صفحات شخصی اینستاگرامشان از او یاد کردند و سال نو را به او پیشاپیش تبریک گفتند.

 

مهدی طارمی(بازیکن پرسپولیس): پاشو عید شده

 

محسن مسلمان(هافبکپرسپولیس): آخر سالِ داداش، داره عید میشه، تو نیستی پیشاپیش عیدت مبارک جات خیلی خالیه پیش ما ولی میدونم جات خیلی خوبه، عیدیت باشه واسه اخر فصل با جام قهرمانی میایم پیشت

 

کمال کامیابی نیا(بازیکن پرسپولیس): داداش پیشاپیش عیدت مبارک همیشه تو قلب مایی❤️❤️❤️24❤️❤️❤️

 

امیر عابدینی(مدیر عامل اسبق پرسپولیس): هادی عزیز در واپسین روزهاى اخر سال و در اخرین شب جمعه نود وچهار خیلى دلم براى تو و نجابتت وصداقتت تنگ شده کاپیتان دوست داشتنى وفراموش نشدنى روح والایت شاد ویادت گرامى با احترام یاد میکنم از همه کسانى که براى این مرز وبوم تلاش کردند وامروز در میان ما نیستند

 

یحیی گل محمدی(سرمربی ذوب آهن): در آخرین پنجشنبه سال یادى کنیم از درگذشتگان خصوصاً هادى عزیزمون با خواندن فاتحه اى نثار روحشان⬛️♥️2️⃣4️⃣♥️

 

حنیف عمران زاه(بازیکن استقلال): پنج شنبه اخر ساله یادى کنیم از همه عزیزانى که مارو ترک کردن احدى بهزادى حجازى مظلومى داداش هادى روحتان شاد

 
منبع: فارس

 

ارسال نظر

آخرین اخبار