خوشبختانه در ۲۷ اسفندماه با همت جهادی مسئولین بیمارستان فوق تخصص قلب حضرت امیرالمومنین (ع) کردکوی و پیگیری های پایگاه خبری رادکانا شاهد بهره برداری و آغاز بکار داروخانه شبانه روزی در این بیمارستان بودیم.

داروخانه بیمارستان فوق تخصص قلب امیرالمومنین (ع) کردکوی شبانه روزی شد

 وجود مراکز درمانی شبانه روزی مانند بیمارستان ها برای برطرف کردن مشکلات بیماران ضروری است.

به گزارش گلستان24، در کنار این مراکز داروخانه های شبانه روزی نیز باید وجود داشته باشد تا بیمار بتواند به موقع داروی مورد نیاز را تامین کند.

222222222222222222222222222222

ارائه خدمات در طول شبانه روز از وظایف اصلی و مهم چنین مراکز درمانی و داروخانه هاست.

بنابراین گزارش، آذرماه سال 94 خبری با عنوان داروخانه بیمارستان امیرالمومنین (ع) تا اواخر ۹۴ شبانه روزی می شود بر روی خروجی این پایگاه خبری قرار گرفت که واکنش خوبی را از سوی مسئولین به همراه داشت.

واکنشی که به برگزاری جلسه ای با حضور گروه خبری رادکانا و مسئولین بیمارستان فوق تخصص قلب حضرت امیرالمومنین (ع) منتهی شد.

علت شبانه روزی نبودن داروخانه بیمارستان نبود نیروی کار متخصص لازم (کادر پرستاری) است

از آنان علت را پرسیدیم که گفتند: علت شبانه روزی نبودن داروخانه بیمارستان فقط و فقط نبود نیروی کار متخصص لازم (کادر پرستاری) در این قسمت است و هیچ علت دیگری ندارد.

همچنین اظهار داشتند: ما هم مردم عزیز و شریف شهرستانمان را درک می کنیم و بسیار لازم و ضروریست که داروخانه بیمارستان شبانه روزی شود اما به شدت از نبود نیروی کار متخصص لازم (کادر پرستاری) در این قسمت رنج می بریم.

در نهایت در همان جلسه مسئولین این مرکز درمانی قول دادند تا اسفندماه 94 این داروخانه به صورت شبانه روزی افتتاح و به بهره برداری خواهد رسید.

خوشبختانه در 28 اسفندماه با همت جهادی مسئولین بیمارستان فوق تخصص قلب حضرت امیرالمومنین (ع) کردکوی و پیگیری های پایگاه خبری رادکانا شاهد بهره برداری و آغاز بکار داروخانه شبانه روزی در این بیمارستان بودیم.

جا دارد از تمامی عزیزانی که شبانه روزی تلاش کردند تا داروخانه شبانه روزی بیمارستان فوق تخصص قلب حضرت امیرالمومنین (ع) کردکوی به بهره برداری برسد صمیمانه سپاسگزاریم.

بیملرستان فوق تخصص قلب حضرت امیرالمومنین (ع) کردکوی

گفتنی است:

بیمارستان امیرالمؤمنین (ع) کردکوی واقع در استان گلستان، شهرستان کردکوی بیمارستانی است درمانی و وابسته به دانشگاه علوم پزشکی گلستان با 141 تخت ثابت می‌باشد که 45 تخت ویژه می باشد.

این بیمارستان در سال ۱۳۹۰ توانست بعنوان برترین مرکز درمانی استان گلستان در امر برقراری طرح حاکمیت بالینی شناخته شود.

هم اکنون این بیمارستان دارای بخش‌های: اورژانس، دیالیز، تالاسمی، بازتوانی قلبی، داخلی، جراحی عمومی، زنان و زایمان، اطفال، چشم پزشکی، جراحی کلیه و مجاری ادرار، ارتوپدی، گوش و حلق و بینی، روانپزشکی، داخلی اعصاب و فوق تخصص جراحی قلب باز ، ICU جنرال، ICU ویژه، جراحی قلب باز، CCU و آنژیوگرافی، تست ورزش، اکوکاردیوگرافی، سونوگرافی، N ICU بخش ویژه نوزادان می‌باشد.

همچنین تعداد 15 تخت مراقبت ویژه در اسفندماه سال 94 همزمان با سراسر کشور توسط مسئولین در بیمارستان فوق تخصص قلب حضرت امیرالمومنین (ع) کردکوی افتتاح شد.

 

این بیمارستان تنها مرکز دولتی درمانی جراحی قلب استان بشمار می‌رود.

انتهای پیام/

منبع: رادکانا

ارسال نظر

آخرین اخبار