«از شایعه تا واقعیت»

به تازگی تصاویری به سفر اخیر رئیس‌جمهور و هاشمی رفسنجانی به جزیره کیش منتسب شده است که ادعا می‌کند این سفر با تدابیر شدید امنیتی صورت گرفته است.

ماجرای سفر امنیتی روحانی و رفسنجانی به کیش+تصاویر

به گزارش گلستان24،  به منظور جلوگیری از گسترش شایعات مجازی در شبکه‌های اجتماعی، مهم‌ترین و جدیدترین شایعه منتشر شده در فضای مجازی که توسط کاربران شبکه‌های اجتماعی نقل می‌شود را در بسته خبری «از شایعه تا واقعیت» بررسی می‌کند.

**شایعه**

بتازگی تصاویری از سفر اخیر رئیس جمهور و هاشمی رفسنجانی به کیش منتشر شده است که ادعا می‌کند، در این سفر که با تدابیر شدید امنیتی صورت گرفته است رئیس جمهور و رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام با چند تن از مقامات غربی و عربی دیدار داشته‌اند.

 

**واقعیت**

تدابیر شدید امنیتی از سوی محافظان وزارت اطلاعات در سفر اخیر رئیس جمهور و هاشمی رفسنجانی به جزیره کیش صحت ندارد و تصاویر منتشر شده از این تیم حفاظتی با توجه به نوع پوشش و استفاده از کراوات نشان می‌دهد این تصویر مربوط به محافظان در داخل کشور نیست، ضمن اینکه این تصویر پیش از این از سوی برخی سایت‌های خارجی نیز منتشر شده است.

تصویر زیر نیز به دیدار و گفت‌وگو حسن روحانی و هاشمی رفسنجانی در تیر سال 92 مربوط می‌شود.

 

به گزارش فارس، رئیس جمهور 2 فروردین به منظور شرکت در اجلاس سالانه روسای مناطق آزاد تجاری کشور وارد جزیره کیش شد و هاشمی رفسنجانی برای شرکت در مراسم افتتاح ساختمان آموزش واحد بین الملل دانشگاه آزاد اسلامی به کیش سفر کرده است.

 

منبع: فارس

ارسال نظر

آخرین اخبار