مدیرکل پزشکی قانونی استان تهران اعلام کرد

مدیرکل پزشکی قانونی استان تهران آخرین جزئیات فوت مهرداد اولادی و قتل ستایش قریشی را اعلام کرد.

آخرین جزئیات پرونده مهرداد اولادی و ستایش قریشی

 به گزارش گلستان24، مسعود قاضی پاشا در نشست خبری در رابطه با پرونده مهرداد اولادی اظهار داشت: کار معاینه ظاهری و اقدامات تخصصی در این زمینه انجام گرفته و سم‌شناسی  از نمونه صورت گرفته و به مرجع قضایی اعلام شده است.

وی افزود:  اگر نتیجه آزمایشات پاتولوژی امروز مشخص شود نتیجه آن فردا به صورت قطعی به مرجع قضایی اعلام می‌شود.

مدیرکل پزشکی قانونی استان تهران در پاسخ به این سوال که دادستان تهران به ورزشکارانی که از الکل استفاده کنند هشدار داده است و آیا این مسئله با پرونده اولادی ارتباط دارد یا خیر گفت: ریز پرونده جزو اسرار برای مرجع قضایی و خانواده آن است و ما این اسرار را حفظ می‌کنیم.

قاضی پاشا درمورد پرونده قتل ستایش قریشی نیز گفت: نمونه سم شناسی و سرولوژی انجام گرفته و دوشنبه گذشته علت فوت به مرجع قضایی اعلام شده است ولی اینکه علت فوت تجاوز بوده یا نه اظهارنظر شده ولی قاضی باید این موضوع را اطلاع‌رسانی کند.

وی در ادامه این نشست به صدور مجوز‌های سقط در سال گذشته اشاره کرد و گفت:  در سال گذشته 1405 مورد مجوز سقط صادر شده است که این مجوزها بنا به درخواست مقام قضایی و بررسی شرایط فرد صورت گرفته است. همچنین در سال گذشته مبلغ 680 میلیون برای حادثه منا هزینه کرده‌ایم که تا کنون ریالی از آن توسط عربستان پرداخت نشده است.

 

منبع: فارس

ارسال نظر

آخرین اخبار