الهام حمیدی و پوریا پورسرخ با انتشار پستی در صفحه اینستاگرام خود از رشادت های مدافعان حرم سخن گفتند.

پست الهام حمیدی و پوریا پورسرخ درباره مدافعان حرم +عکس

به گزارش گلستان24، الهام حمیدی بازیگر سینما و تلویزیون با انتشار پستی در صفحه اینستاگرامش از رشادت های مدافعان حرم در دفاع از حریم اهل بیت (علیهم السلام) و کشورمان سخن گفت.

الهام حمیدی در اینستاپست خود نوشت: از روزی که جنگ سوریه و نبرد با این داعش تکفیری شروع شد، خیلی دوست داشتم به مردم عزیز کشورم و اول بخودم این نکته رو متذکر بشم که خیلی راحت می تونست و می تونه جنگی که بیرون مرز کشورمونه به داخل خاک ایران بیاد و این آرامش و امنیتی که بعضا خوشی زیر دلهامون شده رو از هممون بگیره بطوریکه فرصت تابیدن های ناجوانمردانه به همدیگر و هم نداشته باشیم، پس بودند و هستند و خواهند بود غیور مردان و بزرگدلانی که برای امنیت و نام وطن و اعتلای دین و اعتقادشان جان بر کف گذاشتند و باز هم می گذارند، درود بر شرف و غیرت و ایمانتان، اطمینان دارم راه حق و صاحبان حرم ها به مدافعانشان کمک خواهد کرد و آنها را در این راه پر خطر تنها نخواهد گذاشت اما دلم به درد میامد ضمن احترام به همه افکار و انجمن های مدافع حیوانات و حقوق آنها وقتی میدیدم در کشور و فضای مجازی اینقدر حامی و مدافعان حیوانات و طبیعت و محیط زیست، حقوق بشر داریم اما در حمایت و دفاع از مدافعان حرم که همان مدافعان ایران و اسلام محسوب می شوند کوتاهی می کنیم و در ادای حق مطلب آنها که جان خود و حق فرزندان و خانواده شان را زیر پا گذاشته اند، زبان بسته ایم امروز وقتی در چند پیج مردمی و عادی و حتی برخی از همکاران عزیزم این حمایت و حرکت و دیدم کلی خوشحال شدم هر چند که اینگونه حرکات و حمایت های ما ذره ای از رشادت های دلیرمردانی که در هر جای و مکانی برای ایران و ایرانی دفاع میکنند را جبران نمیکند اما بی انصافی است به آنها درود نفرستیم و یادشان نکنیم، به ویژه این روزها که مدافعان حرم در خان طومان سخت گرفتار محاصره و جنگی سخت هستند و بیش از همیشه به دعا و نفس حق شما محتاجند. التماس دعا.

پوریا پورسرخ هم با اشاره به محاصره مدافعان حرم در خان طومان از مردم خواست برای پیروزی آنها دعا کنند.

 

پوریا پورسرخ در اینستاپست خود نوشت: شیر بچه های ایرانی مدافع حرم، امشب بیشتر از هر شب دیگری به دعای ما احتیاج دارند ... التماس میکنم با هر مسلک و عقیده همین الان دعا کنیم در بیان از محاصره خان طومان... درود به شرف و غیرتتون و خدا پشت و پناهتون... به امید خبرهای خوب

انتهای پیام/ باشگاه خبرنگاران

ارسال نظر

آخرین اخبار