آتنه فقیه نصیری پس از انتشار مصاحبه خود با خبرگزاری میزان از بازتاب های این مصاحبه سخن گفت و از قضاوت های سطحی و زود هنگام مردم گله کرد.

آتنه فقیه نصیری: برخی مردم با قضاوت نادرست به من فحش دادند

به گزارش گلستان24، آتنه فقیه نصیری بازیگر زن سینما و تلویزیون ایران، در خصوص مصاحبه اخیری که با خبرگزاری میزان داشته و با رفتار عجیب کاربران مواجه شده است گفت: پس از بازنشر مصاحبه ام درباره اینکه هیچگاه برای معالجه بیماری ام حاضر به ترک ایران نیستم، در صفحهاینستاگرامم با فحش و ناسزاهای بسیاری از سوی برخی کاربران در  روبرو شدم که روح مرا بسیار آزرده کرد.


 
وی ادامه داد: از مردم درخواست می کنم به متن خبر دقت کنند و با بسنده کردن به تیتر یک خبر شروع به قضاوت درباره افراد و پس از آن فحاشی نکنند.


 
فقیه نصیری افزود: نکته‌ای که من درباره بیماری ام (ام اس)  اعلام کردم این بود که بیماری من به طور کامل از طرف خودم و خانواده ام در حال کنترل است و چون در شرایط خوب و محیطی آرام زندگی می کنم دیگر لازم نمی بینم که بخواهم برای معالجه به آمریکا یا دیگر کشورهایی که می توانند من را معالجه کنند، سفر کنم.

 

وی خاطرنشان کرد: چرا برخی چنین رفتاری می کنند، بعد از انتشار مصاحبه من را نفرین می کنند و خانواده ام بسیار از این اتفاق ناراحتند و همه ما از این واکنش ها بهم ریخته ایم، خواهش می کنم این کار را نکنید و لطفا به هم احترام بگذاریم./

منبع: میزان

 

ارسال نظر

آخرین اخبار