مریلا زارعى به انتشار پستى جعلى از جانب خودش در فضاى مجازى واکنش نشان داده است و گفته هیچ صفحه‌ای در شبکه‌های اجتماعی ندارد.

گلایه مریلا زارعی از برخی سوء استفاده ها از نام او +عکس

به گزارش گلستان24، بازیگر زن سینمای ایران به «سینما»‌ گفته است: «این موضوع را بارها اعلام کرده ام اما متاسفانه على رغم پیگیر هاى مستمر من، پلیس فتا ظاهرا نتوانسته در زمینه اقدامات لازم را انجام دهد. مدتى است صفحه هاى جعلى به نام من در فضاى مجازى با مردم در ارتباط هستند و نسبت به اتفاقات مختلف اجتماعى و سیاسى واکنش نشان میدهند.

 

حتى خبرگزارى ها و رسانه هاى معتبر نیز این واکنش هاى جعلى را به نام من در رسانه هاى شان بازنشر می دهند. بر همگان محرز است که پلیس فتا در فضاى مجازى قدرت زیادى دارد اما ظاهرا اراده اى مبنى بر ممانعت از مزاحمت اشخاص جعلى در زندگى هنرمندان وجود ندارد و این موضوع براى من جاى تعجب دارد. ظاهرا باید فاجعه اى رخ دهد تا مسئولان به فکر بیفتند و وارد عمل شوند.»

 

به تازگى مطلبى جعلى به نقل از مریلا زارعى در خصوص مانتوهاى جدید و پوشش زنان ایرانى در فضاى مجازى منتشر شده که واکنش هاى بسیارى داشته است.

 

 

ماجرای اظهار نظر جعلی به نام مریلا زارعی این بود که پستی از او درباره مانتوهای کویین (ملکه) مد شده در تهران منتشر شده بود که در آن از او به غلط نقل شده بود که «یک ملکه واقعی نیازی به جار زدن ندارد نیازی ندارد مانند یک بیلبورد متحرک آن را به همه اعلام کند. مردم خودشان یک ملکه واقعی را از روی وقار و رفتار او خواهند شناخت.»/ فردا

 

 

ارسال نظر

آخرین اخبار