با حضور استاندار گلستان مراسم تودیع محمد حمیدی فرماندار ویژه گنبدکاووس و معارفه عبدالقدیر کریمی به عنوان سکاندار جدید فرمانداری ویژه گنبد برگزار شد.

مراسم تودیع و معارفه فرماندار ویژه گنبد برگزار شد + تصاویر

به گزارش گلستان24، عبدالقدیر کریمی با مشی سیاسی اصلاح طلب، در دولت اعتدال به عنوان دومین فرماندار ویزه شهرستان گنبد امروز با حضور جمع کثیری از مسئولین شهرستان و فرمانداران از شهرستانهای استان معرفی شد و حکم مسئولیت خود را از دست استاندار دریافت کرد.

کریمی پیش از این به عنوان مشاور و مدیرکل حوزه استاندار مشغول به خدمت بود و مسوولیت های مختلفی در استانداری و اداره آموزش و پرورش گلستان داشته است.

IMG_8168استاندار گلستان در مراسم تودیع و معارفه فرماندار ویژه گنبد که امروز در سالن اجتماعات فرمانداری گنبد برگزار شد خطاب به فرماندار جدید گنبد مدیریت وی را مدیریت در زمان پسابرجام نامید و گفت: دست کریمی برای کارکردن بازتر است.

حسن صادقلو مدیریت قبل و بعد برجام  و انتخابات را به عنوان تفاوت عمده مدیریت این دو فرماندار خواند و بر آزاد بودن شرایط مدیریت در دوران پسابرجام تاکید کرد.

صادقلو همچنین به برخی پروژه ها به عنوان اولویت های شهرستان که یکی از این موارد پیگیری جاده نفت گنبد است که مسافت ۸۵ کیلومتری را به ۴۶ کیلومتر کاهش میدهد.

از موارد دیگری که با کف و تائید حضار همراه شد طرح مسئله منطقه آزاد تجاری از سوی استاندار بود .

وی در این باره نیز گفت: اینچه برون یک ظرفیت است و باید نشانه های از منطقه آزاد تجاری به سمت گنبد بیاید که کاهش مسافت با تکمیل شدن جاده نفت می تواند در این امر موثر باشد.

استاندار گلستان همگرایی و توسعه را در کنار توجه به قابلیت های گنبد لازمه توسعه منطقه دانست و گفت: اگر اینها را آنالیز کنیم کسانی که در این مدارها مدیریت کنند، مدیر قوی تری خواهند بود.

پیگیری پروژه ۲۰۴ هکتار گلخانه ،تکمیل پروژه فاضلاب گنبد توجه بیشتر به ورزش قهرمانی که بخش عمده استعداد استان در گنبد است و توسعه اقتصادی روستاها موارد دیگری بود که استاندار گلستان بر آن تاکید کرد.

صادقلو همچنین گفت: ظرفیت اقتصادی ، فرهنگی و اجتماعی گنبد قابل تامل و توجه است و هر کس درکی از این قابلیت ها نداشته باشد نمی تواند مدیریت کند.

IMG_8182

وی در سخنانش عملکرد حمیدی را مورد ستایش قرار داد اما نکته جالب در این سخنان این بود که استاندار حتی اولویت های گنبد و کارهایی که حمیدی تا حدودی انجام داده است برشمرد اما اشاره ای به دلیل جابجایی وی نکرد حال آنکه بنا بر اظهارات استاندار، حمیدی در شرایط بدتری از شرایط کنونی در شهرستان مدیریت موفقی داشته است.

حسن صادقلو با توجه به همزمانی جابجایی امام جمعه گنبد به این موضوع نیز اشاره کرد و گفت: حجه الاسلام سبحانی شخصیتی است که له و علیه روزگار تاثیری در ایشان ندارد وای ن مسئله برای من اثبات شده است و در این مدت عرفای اجتماعی خود را نشان داده است.

وی تصریح کرد: نگاه ما به حجت الاسلام سبحانی همان نگاه تقدس خواهد بود و از ایشان بهره خواهیم گرفت.

IMG_8105

IMG_8107

IMG_8110

IMG_8124

IMG_8131

IMG_8159

IMG_8183

IMG_8088

IMG_8099

IMG_8164

IMG_8140

IMG_8194

IMG_8083

IMG_8195

IMG_8204

IMG_8207

IMG_8212

انتهای پیام/ قابوس نامه

ارسال نظر

آخرین اخبار