رسوایی جدید بانکها پس از فیش حقوقی

دو شعبه از بانک مسکن در تهرانسر اقدام به نصب تابلویی در مقابل ورودی بانک کرده اند که تاسف شدید بانوان محجبه رابه همراه داشته است.

بانک مسکن از ورود بانوان با چهره پوشیده به بانک جلوگیری می نماید!+ عکس
به گزارش گلستان24، سیستم بانکی کشور بجای رسیدگی به اختلاسها و رسیدگی به دریافتی نجومی مدیرانش عامل نفوذی علیه حجاب اسلامی بانوان شده است.

بنا بر این گزارش دو شعبه از بانک مسکن در تهرانسر اقدام به نصب تابلویی در مقابل ورودی بانک کرده اند که تاسف شدید بانوان محجبه رابه همراه داشته است.

به گزارش خبرنگار ما بر روی درب ورودی این بانکها عبارت زیر نوشته شده است که: " ورود مراجعان محترم با کلاه کاسکت، کلاه کشی و چهره پوشیده به داخل شعبه ممنوع می باشد." 

به گزارش عصر امروز این نوشته که چهره دو مرد یکی با کلاه کاسکت و دیگری همانند سارقین صورت خود را پوشانده است برای مخاطب از دو کلمه اول رمز گشایی می کند ولی برای کلمه سوم یعنی( چهره پوشیده) "در تصویر زیر ملاحظه می نمایید" عکسی نیاورده است که نشان می دهد هیچ مردی با روی پوشیده همانند چادر و حجاب به شعبه مراجعه نمی کند!؟

حالا باید دید که مسئولان بانک مسکن برای این عبارت نامفهوم و در عین حال دو پهلو که بسیاری از خانمهای محجبه و با روپوش را در بر می گیرد چه پاسخی دارد و آیا باید این را زمینه ای برای نفوذ علیه حجاب اسلامی در بانکها و ادارات دولتی بر شمرد.

 

 

ارسال نظر

آخرین اخبار