تصاویری از بدن یکی از بازمانده های حادثه ناکازاکی و هیروشیما در فضای مجازی منتشر شده که نشان می دهد بمب اتم چه بلایی بر سر انسان می آورد.

بلایی که بمب اتم بر سر انسان آورد!+ (تصاویر 18+)

به گزارش گلستان 24، حدود 70 سال پیش ایالت متحده یک بمب اتم در ناکازاکی انداخت و منجر به کشته شدن بیش از 70 هزار نفر شد.یکی از بازمانده های این حادثه تصاویری را از بدن خودش منتشر کرده که نشان می دهد بمب اتم چه بلایی بر سر انسان آورده است.

 
Sumiteru Taniguchi که اکنون 87 سال دارد،در سن 16 سالگی شهرش توسط بمب اتم تخریب شد.
 
تصاویر بلایی که بمب اتم بر سر انسان آورد! 18+
 
او می گوید در زمان انفجار بمب اتم با دوچرخه خود در حال رساندن بسته ها به مردم و انجام شغلش بوده است که پس از انفجار بمب اتم از روی دوچرخه اش بر روی زمین می افتد.
 
پس از این حادثه Sumiteru Taniguchi به مدت سه روز در حالت گیجی به سر برد و حتی نمی دانست که چه بلایی بر سرش آمده است. تنها چیزی را که می توانست حس کند یک تکه ی پارچه مانند آویزان از کمرش بود که بعدا متوجه شد این تکه پارچه مانند، گوشت تکه پاره ای بود که از کمرش آویزان شده بود.
 
تصاویر بلایی که بمب اتم بر سر انسان آورد! 18+
 
پس از اینکه وی را به بیمارستان منتقل کردند به خاطر جراحت های کمر و بازو هایش مجبور بود که به مدت 21 ماه بر روی شکمش بخوابید.
 
چون این حادثه در سن رشد برایش اتفاق افتاد،استخوان هایش در مسیر انحرافی در اطراف زخم هایش رشد کردند به طوری که مفاصل یکی از دست هایش قفل شد و ادامه حیات آن ها متوقف شد.
 
تصاویر بلایی که بمب اتم بر سر انسان آورد! 18+
 
تصاویر بلایی که بمب اتم بر سر انسان آورد! 18+
 
گفتنی است،اکنون وی رئیس انجمن کمپین جلوگیری از گسترش بمب و سلاح هسته ای است.

منبع: باشگاه خبرنگاران 

 

ارسال نظر

آخرین اخبار