کتاب شهید مدافع حرم «سید احسان حاجی حتم‌لو» نوشته سیده اعظم حسینی توسط انتشارات روایت منتشر می شود.

کتاب شهید «سید احسان حاجی حتم لو» منتشر می شود

به گزارش گلستان24، سیده اعظم حسینی نویسنده دفاع مقدس، از مراحل پایانی نگارش کتاب شهید مدافع حرم سید احسان حاجی حتم لو خبر داد.

وی گفت:کتاب شهید مدافع حرم سید احسان حاجی حتم لو مجموعه خاطرات همسر شهید و همرزمان و دوستان آن شهید بزرگوار است که امیدوارم نگارش آن تا ماه آینده به پایان رسد.

وی ادامه داد: شرح این کتاب مبتنی بر مستندات و روایت‌هایی از نزدیکان شهید است که بصورت روایتگری نگارش شده است که قرار است از مجموعه مدافعان حرم انتشارات روایت فتح به چاپ و روانه بازار نشر شود.

از دیگر آثار سیده اعظم حسینی می توان به کتاب شهید تحویلداری به روایت همسر شهید از مجموعه «نیمه پنهان ماه» و کتاب خاطرات 10 سال اسارت لطف الله صالحی از مجموعه «دوره درهای بسته» اشاره کرد.

از مجموعه مدافعان حرم تاکنون کتاب‌های «مدافعان حرم1: شهید مهدی نوروزی، مدافعان حرم 2: شهید عبدالله اسکندری، مدافعان حرم3: شهید حامد جوانی» به ترتیب به نویسندگی منصوره قنادیان، نجمه طرماح و حسین شرفخانلو به روایت زندگی این شهدا از زبان همسر، همرزمان و خانواده شهدا می‌پردازند.

سید احسان حاجی حتم لو عضو رسمی سپاه پاسداران و جمعی تیپ 45جوادالائمه (ع) گرگان بود که بهمن ماه1393در دفاع از حریم اهل بیت و مبارزه با تکفیری‌های جنایتکار در حلب سوریه در راه اعتلای حق به درجه عظیم شهادت رسید.

شهید سید احسان حاجی حتم لو، سی و سومین شهید گرانقدر دانشگاه جامع علمی کاربردی در گرگان بود که در مقطع کار‌شناسی رشته مدیریت امور فرهنگی مرکز آموزش علمی کاربردی امام حسین (ع) گلستان درس می خواند.

 

منبع: مشرق

ارسال نظر

آخرین اخبار