مسئول بسیج سازندگی سپاه شهرستان کلاله از توزیع 80 تن کمپوست قارچ طی 5 مرحله در شهرستان کلاله خبر داد .

80 تن کمپوست قارچ در کلاله توزیع شد

کریم یوسف زاده در گفتگو با خبرنگار کلاله خبر با بیان اینکه استقبال مردم برای ورود به عرصه کاشت قارچ افزایش یافته است، گفت: با توجه به افزایش شمار متقاضیان کاشت قارچ در شهرستان کلاله، توانستیم طی 5 مرحله 80 تن کامپوست قارچ در بین متقاضیان توزیع کنیم.

به گزارش گلستان 24، وی افزود: همانطور که در گذشته گفتیم، به دنبال بازار هدف برای این محصول غذایی هستیم و امروز این امر محقق شد و با رایزنی های انجام شده با اصناف و بازاریان، بازار هدف مشخص شد.

مسئول بسیج سازندگی سپاه کلاله در خصوص بازار هدف این محصول بیشتر گفت و اظهار کرد: از این پس کشاورزان برای فروش محصولات خود با مشکلات عدیده ای روبرو نخواهند بود و آنها می توانند محصولات خود را در بازارهای کلاله و گنبد بصورت چهره به چهره بسته بندی و عرضه کنند.

وی در ادامه سخنان خود گفت: برای اینکه متقاضیان ورود به این عرصه بتوانند کاشت، داشت و برداشت خوبی در این زمینه داشته باشند، آموزش های لازم را در سطوح مختلف فرا گرفته اند.

یوسف زاده تاکید کرد: کاشت قارچ باعث اشتغالزایی مستقیم چند نفر می شود و با توجه به سوددهی مناسب آن می توان به این فعالیت به عنوان یک شغل ثابت نگریست./کلاله خبر

ارسال نظر

آخرین اخبار