ساعات و قیمت‌ها

مدیرکل صادرات صنایع دستی کشور با تشریح ساعات فعالیت نخستین بازارچه صنایع دستی پایتخت در قلب تهران قدیم گفت: قیمت محصولات صنایع دستی این بازارچه مصوب و مستقیم از تولید کننده و هنرمند به مردم عرضه می‌شود.

پرسه زنی در بازارچه صنایع دستی «طهران قدیم»

به گزارش گلستان 24، نخستین بازارچه صنایع دستی پایتخت در قلب تهران قدیم مصادف با اولین ماه پاییزی سال افتتاح شد، حال درباره چگونگی ساعات فعالیت این بازارچه قدیمی و قیمت‌های محصولات صنایع دستی آن پویا محمودیان - مدیرکل صادرات صنایع دستی کشور توضیح داد: انشاالله با قیمت‌های مناسب صنایع دستی بازارچه عودلاجان به مردم عرضه می‌شود زیرا این محصولات و هنرهای دستی مستقیم از تولیدکننده به مردم عرضه می‌شود.

333

مدیرکل صادرات صنایع دستی کشور با اشاره به نظارت‌ بر قیمت‌های مصوب صنایع دستی این بازارچه در قلب تهران قدیم درباره ساعات فعالیت بازارچه عودلاجان گفت: در حال حاضر قرار  است از ساعت 10 صبح تا ساعت 17 این بازارچه فعالیت کند ولی در تلاشیم تا زمان باز بودن بازارچه بیش از این شود.

222

نخستین بازارچه صنایع دستی پایتخت در قلب تهران قدیم (عودلاجان) شامل صنایع دستی و هنرهای دستی از استان اصفهان و همچنین دیگر استان‌های کشور است. این بازارچه واقع در محله عودلاجان، خیابان 15 خرداد غربی _ روبروی بازار آهنگران قرار دارد.

111

منبع : تسنیم

ارسال نظر

آخرین اخبار