همه نیازمندی‌های زائران اربعین در یک وبگاه؛

پایگاه اطلاع‌رسانی بعثه‌ مقام معظم رهبری در امور حج و زیارت با هدف آموزش و اطلاع‌رسانی زائران اربعین حسینی، ویژه‌نامه عتبات عالیات را به‌صورت اینترنتی منتشر کرد.

«ویژه‌نامه اینترنتی عتبات عالیات» منتشر شد

به گزارش گلستان24،حجت‌الاسلام روزبه برکت رضایی، مسئول پایگاه اطلاع‌رسانی بعثه مقام معظم رهبری ضمن اعلام بارگذاری صفحه ویژه زیارت سفر اربعین در فضای مجازی اظهار کرد: این وبگاه با هدف آموزش تکمیلی و اطلاع‌رسانی زائران اربعین حسینی و عتبات عالیات در فضای مجازی بارگذاری شده است.

اربعین

وی با اشاره به ضرورت‌های تسریع در اطلاع‌رسانی و افزایش معلومات زائران عتبات عالیات در سراسر کشور، بر استفاده حوزه نمایندگی ولی‌فقیه در امور حج و زیارت از تکنولوژی‌های روز به ویژه در حوزه فضای مجازی تأکید کرد و افزود: ویژه‌نامه اینترنتی عتبات عالیات هم‌اینک به نشانی hajj.ir/603در اختیار زائران قرار دارد.

مسئول پایگاه اطلاع‌رسانی بعثه مقام معظم رهبری تصریح کرد: آخرین و جدیدترین اخبار و اطلاعات مربوط به پیاده‌روی اربعین حسینی، بانک اماکن، بانک فیلم، ‌ نگارخانه، بانک نرم‌افزاری، فرهنگ زیارت، ‌آموزش مکالمه عربی، نقشه‌های مواصلاتی نجف و کربلا، آب و هوا و پخش زنده حرم‌های مطهر حضرت اباعبدالله الحسین، ‌حضرت عباس و حضرت امام علی (ع)» از دیگر محتویات این ویژه‌نامه است.

برکت رضایی، دسترسی به اطلاعات و متن کامل بیش از 35 کتاب در حوزه تخصصی عتبات عالیات از طریق کتابخانه تخصصی حج در اینترنت را از دیگر مطالب درج شده در این ویژه‌نامه برشمرد.
منبع : تسنیم

ارسال نظر

آخرین اخبار