رییس پلیس آگاهی فرماندهی انتظامی استان گلستان از دستگیری زنی که با سوء استفاده از فوت همسرش، میزان ۱۰۰ میلیارد ریال از اموال وی را با جعل اسناد به نام خود تغییر داده بود، خبر داد.

کلاهبرداری 100 میلیاردی با جعل اسناد توسط یک زن در گلستان !

به گزارش گلستان 24، سرهنگ محمد رضا اکبری رییس پلیس آگاهی فرماندهی انتظامی استان گلستان گفت: هفته گذشته زنی با مراجعه به ماموران اداره مبارزه با جعل و کلاهبرداری پلیس آگاهی استان اعلام کرد که عروس سابقش با همکاری همسر جدیدش اقدام به جعل اسناد و تصاحب غیر قانونی اموال پسرش نموده است.

 
وی افزود: در همین راستا با تشکیل تیمی ویژه و با هماهنگی مراجع قضایی تحقیقات در خصوص صحت و سقم موضوع آغاز شد.
 
رییس پلیس آگاهی استان گلستان گفت: در تحقیقات تکمیلی مشخص شد این زن پس از فوت همسرش، با همکاری همسر جدیدش و با استفاده از جعل اسناد ملکی و روش های متقلبانه 5 باب مغازه، 8 قطعه زمین و 3 واحد آپارتمان را به نام خود تغییر داده است و در حال حاضر نیز مدعی مالکیت این املاک شده است.
 
سرهنگ اکبری افزود: پس از جمع آوری مستندات لازم و مشخص شدن ابعاد مختلف این موضوع با هماهنگی مراجع قضایی متهم دستگیر و به پلیس آگاهی منتقل شد. در ابتدا متهم منکر هر گونه بزه انتسابی شد اما زمانی که با مدارک محکم پلیس روبرو شد لب به اعتراف گشود.
 
این مقام انتظامی گفت: متهم پس از اعتراف به همراه پرونده تکمیلی برای سیر مراحل قانونی تحویل مراجع قضایی شد.
 

رییس پلیس آگاهی استان گلستان افزود: ارزش این املاک بالغ بر ۱۰۰ میلیارد ریال برآورد شده است./کناره

ارسال نظر

  • علی محّمد غلامی
    0

    اشخاص سودجو با سوءاستفاده از موقعیت‌هایی که برایشان پیش می‌آید مال دیگران را منتقل می‌کنند.اشخاص به دلیل ناآگاهی از قانون مبادرت به انتقال اموال منقول یا غیرمنقول دیگران می‌کنند.در هر دو صورت، انتقال مال دیگران، جرم است و مرتکب آن به مجازات‌های سنگینی محکوم می‌شود.

آخرین اخبار