اشتراک
کد خبر: 3828

مدیر روابط عمومی اورژانس تهران از جان باختن یک عابر در تصادفی با یک اتوبوس خط بی آر تی خبر داد.

به گزارش گلستان 24، سرهنگ پرویز حسینی معاون ترافیکی پلیس راهور تهران بزرگ، اظهار داشت:‌ در اثر تصادف یک دستگاه اتوبوس با عابر پیاده در حوالی چهارراه ولیعصر عابر در دم جان سپرد.

 

معاون ترافیکی پلیس راهور تهران بزرگ تصریح کرد:‌ در هنگام عبور عابر پیاده چراغ عابر قرمز بود و پلیس راهنمایی و رانندگی هم اکنون در حال بررسی سرعت اتوبوس و جزئیات حادثه هستند.

حسن عباسی مدیر روابط عمومی اورژانس تهران، گفت: خانمی که در حال گذر از تقاطع طالقانی - ولیعصر بود در تصادف با اتوبوسی در حال حرکت در خط ویژه بی آر تی راه‌آهن تجریش در دم جان باخت.

به گفته عباسی، این تصادف در ساعت 7:06 صبح روی داده است و به علت متلاشی شدن سر عابر تشخیص هویت وی ممکن نیست.

جزئیات حادثه

سرهنگ پرویز حسینی معاون ترافیکی پلس راهور فاتب به تشریح جزئیات تصادف امروز صبح تهران پرداخت و اظهار داشت: تصادف در ساعت7 صبح در تقاطع ولیعصر- طالقانی رخ داد.

معاون ترافیکی پلس راهور فاتب تصریح کرد: در این حادثه خانمی 47 ساله در هنگام چراغ قرمز عابر در حال عبور از خط عابر پیاده بود که اتوبوس با وی تصادف می‌کند که در برخورد اولیه اتفاق خاصی نمی‌افتد چرا که عابر از جلوی اتوبوس رد می‌شود و در ادامه به لبه گلگیر برخورد می‌کند اما متاسفانه در ادامه به دلیل عدم توجه کافی راننده، چرخ عقب اتوبوس از روی وی رد می‌شود که منجر به کشته شدن عابر پیاده می‌‌شود.

این مقام ارشد راهنمایی و رانندگی خاطرنشان کرد: در این حادثه 50 درصد عابر پیاده مقصر است چرا که در هنگام چراغ قرمز،‌ از خط عبور کرده است و راننده نیز به دلیل عدم توجه کافی به جلو 50 درصد مقصر است.

سرهنگ حسینی در پاسخ به دیگر پرسشی در مورد سرعت اتوبوس گفت: فیلم‌های موجود در سر صحنه بازبینی شد و سرعت اتوبوس مجاز تشخیص داده شد.

منبع : مشرق

اخبار مرتبط
نظرات
ارسال نظر

نظرات پس از تایید منتشر خواهد شد. آدرس ایمیلتان منتشر نخواهد شد.

آخرین عناوین
پربازدید ترین‌ها