صبح چهارشنبه در حسینیه‌ی امام خمینی(ره)؛

در پی ارتحال یار و همگام امام و رهبری، حضرت حجت‌الاسلام والمسلمین آقای حاج شیخ اکبر هاشمی رفسنجانی رییس فقید مجمع تشخیص مصلحت نظام، مراسم بزرگداشتی صبح چهارشنبه از سوی حضرت آیت‌الله خامنه‌‌ای رهبر معظم انقلاب اسلامی در حسینیه‌ی امام خمینی(ره) برگزار خواهد شد.

مراسم ترحیم حجت‌الاسلام والمسلمین هاشمی رفسنجانی از سوی رهبر انقلاب برگزار می‌شود
به گزارش گلستان24، به نقل از دفتر اطلاع رسانی مقام معظم رهبری، در پی ارتحال یار و همگام امام و رهبری، حضرت حجت‌الاسلام والمسلمین آقای حاج شیخ اکبر هاشمی رفسنجانی رییس فقید مجمع تشخیص مصلحت نظام، مراسم بزرگداشتی صبح چهارشنبه از سوی حضرت آیت‌الله خامنه‌‌ای رهبر معظم انقلاب اسلامی در حسینیه‌ی امام خمینی(ره) برگزار خواهد شد.

متن اطلاعیه‌ی دفتر مقام معظم رهبری به این شرح است:

 
بسم‌الله‌الرحمن‌الرحیم
انّا لله و انّا الیه راجعون
ضمن ابراز تأسف و تأثر فراوان به مناسبت ارتحال جانکاه یار صادق انقلاب اسلامی، مرید امام راحل (ره) و رفیق دیرین و همسنگر رهبر انقلاب اسلامی، حضرت حجت‌الاسلام والمسلمین آقای حاج شیخ اکبر هاشمی رفسنجانی رییس فقید مجمع تشخیص مصلحت نظام، به اطلاع می‌رساند مجلس بزرگداشتی از سوی حضرت آیت‌الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب اسلامی «مدظله العالی» روز چهارشنبه ۲۲ دی ۱۳۹۵ از ساعت ۹:۳۰ تا ۱۲ در حسینیه‌ی امام خمینی (ره) برگزار خواهد شد.

ضمن طلب علوّ درجات برای آن فقید سعید و آرزوی صبر جمیل و اجر جزیل برای خانواده‌ی محترم و بازماندگان ایشان از عموم مردم مؤمن و انقلابی دعوت می‌شود با شرکت در این مجلس از مقام شامخ روحانیت تجلیل شایسته به عمل آورند.

دفتر مقام معظم رهبری - محمدی گلپایگانی

   ۲۰ دی ۱۳۹۵                    


انتهای پیام/

ارسال نظر

 • مردم
  0

  امروز شاهد پخش تصویر و گذشته تاریخی اش از صدا و سیما هستیم؟؟؟؟!!!!!!! ما زنده کش و مرده پرستیم افسوس افسوس که ما زنده کش و مرده پرستیم...

 • صدای مردم
  0

  درگذشت آیت الله هاشمی را به رهبر انقلاب تسلیت می گوئیم.//////////// تا که بودیم نبودیم کسی / کشت ما را غم بی همنفسی
  تا که رفتیم همه یار شدند / خفته ایم و همه بیدار شدند
  قدر آئینه بدانیم چو هست / نه در آن وقت که افتاد و شکست
  تهمت ها به هاشمی در سال های اخیر توسط رسانه های تندرو ، امروز با همراهی این رسانه ها هراهی شده است!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! اما کمی دیر شده است و مردم باهوش ایران بهترین قاضی هستند و روزی فرا خواهد رسید که همگان بایستی در پیشگاه عدل الهی پاسخگوی تهمت ها باشیم.

 • زهرا
  0

  مشخصه شما ها که دارید در ارسالی های مرتبط پیام میذارید مرده پرستید . تا اون موقع که زنده بود هاشمی برای شما تردبان بود حالا که فوت کرد از او دست بردارید و این همه نفاق نکنید . عالیجناب سرخ پوش یادتون رفته در مجلس شیشم همین اصلاح طلبان بلایی سرش اوردن که مجبور به استعفا شد

 • امیرکبیر
  0

  تشییع جنازه باشکوه هاشمی در تهران..... شبکه های ماهواره ای به صورت زنده از فرانس 24 تا یورونیوز و بی بی سی و .... پوشش دادند.... شعار های مردم در حمایت از مظلومیت هاشمی - حمایت از محمد خاتمی و موسوی و کروبی در خیابان های تهران شنیده می شود.... ( آتش زیر خاکستر )

آخرین اخبار