نمایشگاه بین ­المللی لوازم الکترونیکی مصرفی و لوازم خانگی؛ مدت­هاست که تبلیغات گسترده­ای را با هدف ترویج فرهنگ مصرف ­گرایی در جهان انجام می­دهد.

تبلیغات رسانه ای پر سر وصدای اروپا برای ترویج مصرف گرایی

نمایشگاه بین ­المللی لوازم الکترونیکی مصرفی و لوازم خانگی؛ مدت­هاست که تبلیغات گسترده­ای را با هدف ترویج فرهنگ مصرف ­گرایی در جهان انجام می­دهد. کادر این نمایشگاه به مردم القا می­کنند که آخرین تولیدات و اختراعات جهان را در قلب مهمترین فروشگاه محلی اروپا ارائه می­دهند و مدعی­اند که اگر می­خواهید از نزدیک یک فروشگاه بین­المللی واقعی را ببینید به ایفا بیایید.

این شرکت سالانه بازدیدکنندگان حرفه­ای زیادی را از صد کشور دنیا با این سبک تبلیغ رسانه­ای به خود جذب می­کند.

ایفا مکانی برای ملاقات وزیران، خریداران و کارشناسان صنعتی و رسانه­ای است. آنان به سرمایه ­داران کلان و دولتمردان القا می­کنند که فرصت را از دست ندهید و بیایید تا در جریان تولیدات و تکنولوژی های جدید قرار بگیرید تا جامعه خود را مدرن ­­تر و پیشرفته ­­تر از پیش کنید.

 ترویج مصرف گرایی

ایفا سالیانه تعداد بیشتری بازدید کننده­های حرفه ای به خود جذب می­کند و سود بیشتری را از طریق ارتباط با خارجی­ها به دست می­آورد.

1500 شرکت­کننده طیف گسترده­ای از تولیدات و اختراعات خود را در مکانی به وسعت 145000 متر مربع به نمایش می­گذارند و بیش از 240 هزار نفر از ایفا دیدن نمودند. گفتنی است که در این نمایشگاه بیشترین سود را از معاملات خارجی کسب می­کنند.

گفتنی است که این نمایشگاه شهریور امسال در یک بازه زمانی مشخص در برلین برگزار می­شود و مدت هاست که تبلیغات رسانه­ای برای این نمایشگاه بین­المللی آغاز شده­است.

ارسال نظر

آخرین اخبار