حجت الاسلام فضیلت خبر داد:

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی گلستان از اجرای جشنواره فیلم فجر در استان خبر داد و گفت: این جشنواره ١٤تا ٢١ بهمن در گلستان برگزار می شود.

برگزاری جشنواره فیلم فجر در گلستان

به گزارش گلستان24،​ روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی گلستان حجت‌الاسلام علی‌اصغر فضیلت، افزود: امسال دبیرخانه جشنواره بین‌المللی فیلم فجر تصمیم گرفت این جشنواره را همزمان در سی استان کشور و هر کدام یک سالن سینما به صورت همزمان برگزار کند.

وی با بیان این نکته که ١٦فیلم در تالار فخرالدین اسعد گرگانی اکران می شود، اظهار کرد: علاقمندان از چهارم تا هفتم بهمن ماه می توانند با مراجعه به سایت www.cinogram.com  بلیط دریافت کنند.

حجت الاسلام فضیلت خاطر نشان کرد: هم استانی های عزیز می توانند در زمان اکران فیلم با تهیه بلیط از گیشه تالار فخرالدین اسعد گرگانی، به تماشای فیلم های مورد علاقه خود بنشینند.

وی با یادآوری این نکته که اکران فیلم ها بعد از ظهرها خواهد بود، افزود: روز ٢فیلم در زمان جشنواره برای علاقمندان در تالار فخرالدین اسعد گرگانی اکران می شود.

این مسئول گلستانی در توضیح اطلاع رسانی جشنواره فیلم فجر در استان، گفت: تبلیغات در صدا و سیمای مرکز گلستان هم انجام شده است.


انتهای پیام/

ارسال نظر

آخرین اخبار