یک شرکت گم نام در یک اقدام عجیب مراکز اقتصادی را به بهانه برگزاری مسابقات فوتسال دور هم جمع کرده و اقدام به برگزاری مسابقه فوتسال با عنوان "برندهای برتر" کرده است که این اقدام این شرکت با حاشیه هایی همراه بوده است.

نخستین حضور تماشاگران زن ایرانی در مسابقات فوتسال "برندهای برتر" + تصاویر

به گزارش گلستان24،​یک شرکت گم نام در یک اقدام عجیب مراکز اقتصادی را به بهانه برگزاری مسابقات فوتسال دور هم جمع کرده و اقدام به برگزاری مسابقه فوتسال با عنوان "برندهای برتر" کرده است که این اقدام این شرکت با حاشیه هایی همراه بوده است.

قابل ذکر است پیگیری هامبنی بر چگونگی برگزاری این مسابقات از نهاد های مختلف به نتیجه مشخصی نرسید وهیچ ارگانی در جریان برگزاری چنین مسابقاتی نبوده است و هیچ ارگانی نظارت بر این مسابقات را بر عهده نگرفته است.

طبق اطلاعاتی که در کانال اطلاع رسانی شرکت برگزارکننده این مسابقات درج شده است این دوره سوم برگزاری مسابقات فوتسال "برندهای برتر" می باشد که در مجموعه ورزشی سبزولنجک در حال برگزاری می باشد و برای حضور هر تیم در این مسابقات مبلغ 5میلیون تومان دریافت شده است.

نکته ای که در برگزاری این مسابقات بسیار به چشم می آید حضور بانوان در محل برگزاری مسابقات است (تصاویر زیر توسط برگزار کننده مسابقات در کانال اطلاع رسانی شرکت منتشر شده است و پایگاه خبریشمانیوز هیچ گونه تغییری ایجاد نکرده است) 

 

نخستین حضور تماشاگران زن ایرانی در مسابقات فوتسال نخستین حضور تماشاگران زن ایرانی در مسابقات فوتسال
نخستین حضور تماشاگران زن ایرانی در مسابقات فوتسال
نخستین حضور تماشاگران زن ایرانی در مسابقات فوتسال نخستین حضور تماشاگران زن ایرانی در مسابقات فوتسال نخستین حضور تماشاگران زن ایرانی در مسابقات فوتسال نخستین حضور تماشاگران زن ایرانی در مسابقات فوتسال نخستین حضور تماشاگران زن ایرانی در مسابقات فوتسال نخستین حضور تماشاگران زن ایرانی در مسابقات فوتسال

 

 
منبع : شما نیوز

 

ارسال نظر

آخرین اخبار