کودک هشت ساله بنگلادشی دچار بیماری پوستی نادری شده است که به مرور زمان پوستش ضخیم و تبدیل به سنگ می‌شود.

بیماری عجیب پسری که به سنگ تبدیل می شود! +تصاویر

کودک هشت ساله بنگلادشی دچار بیماری نادری شده که به مرور زمان او را به سنگ تبدیل می‌کند.  
 
به گزارش گلستان24، این پسربچه که مهندی نام دارد از مدرسه رفتن و بازی با دوستانش محروم شده و مجبور است به علت بیماری نادر خود در خانه محبوس باشد.  
 
مهندی به علت شرایط خاص بیماری خود به هر چیزی که دست بزند، درد بسیار بدی را باید تحمل کند، به همین دلیل سعی می‌کند از همه چیز دوری کند.  
 
بیماری سخت پوستی وی باعث شده از سمت جامعه نیز طرد شود و مردم محل نیز از وی متنفر شده‌اند، به همین دلیل مادرش او را از تمام اجتماع دور نگه می‌دارد تا پسرش علاوه بر درد بیماری غصه رفتار مردم را نیز تحمل نکند.  
 
در حالی‎که صورت او طبیعی به نظر می‌آید اما پوست بدنش ضخیم و پوسته پوسته شده، انجام کارهای شخصی را برای او دشوار کرده و برای هر بار لباس پوشیدن مجبور است درد شدیدی را تحمل کند.  
 
جهانآرا،‌ مادر مهندی می‌گوید: "از کوچکی بیماری او شروع شده و چندین سال است که مهندی را در خانه حبس کرده‌ام، مردم به او بد و بیراه می‌گویند و همه از او متنفر هستند. هیچ‌کس حاضر نیست کنار او غذا بخورد و مردم روستا مهندی را برای بیماری‌اش مقصر می‌دانند. حتی مادرشوهرم به دیدن او نمی‌آید، مهندی از درد گریه می‌کند و از رفتار ناشایست دیگران غصه می‌خورد. او تمام روز را از درد و تنفر دیگران گریه می‌کند".  
 
او در ادامه صحبت‌هایش گفت:‌ "از دولت خواهش می‌کنم به داد ما برسد و برای پسرم کاری کند". 
 
مهندی در یکی از روستاهای بنگلادش به دنیا آمده و فرزند سوم خانواده است.  

 

پسری که در گذر زمان به سنگ تبدیل می‌شود +تصاویر

پسری که در گذر زمان به سنگ تبدیل می‌شود +تصاویر

پسری که در گذر زمان به سنگ تبدیل می‌شود +تصاویر

 
 
منبع:فارس

 

ارسال نظر

آخرین اخبار