به مناسبت گرامیداشت سالروز تولد حکیم ابوعلی سینا و روز پزشک درمراسمی از پزشکان و فعالان عرصه سلامت گرگان و آق قلا قدردانی شد.

تقدر از پزشکان

به مناسبت روز پزشک مراسمی در گرگان برگزار شد. استاندار گلستان در این مراسم گفت: باید منزلت این طبقه در داخل جامعه به عنوان یک رسم تشکر برگزار شود. این طبقه هم هویت بخش هستند و هم مدل سازند و هم نقش آفرینی های بزرگی در تاریخ ما انجام دادند.

asdfgh

ریاحی رئیس دانشگاه علوم پزشکی گلستان هم از نقش آفرینی پزشکان در حوزه سلامت به ویژه طرح تحول نظام سلامت در استان گفت: استان ما به عنوان یک استان محروم و کم برخوردار از خدمات درمانی در دو دهه گذشته، به لطف از خودگذشتگی و فداکاری جامعه پزشکی در اقسام نقاط شهر و روستاهای استان توانسته حداقل های خدمات درمانی را برای مردم استان گلستان فراهم کند.

دکتر مطهری عضو سازمان نظام پزشکی استان هم از آمار  جامعه پزشکان در استان گلستان گفت:  تعداد همکارانی که ما در سطح استان داریم بیش از سه هزار نفراست که بیش ازهزارو سیصد نفر آن ها از اعضای سازمان هستند. این شامل پزشکان، دندان پزشکان، داروسازان، ماماها، جامعه آزمایشگاهیان و لیسانسیه های پروانه دار هستند.

ارسال نظر

آخرین اخبار