به علت بارش برف و نبود دید کافی؛

به علت بارش سنگین برف و عدم دید از جلو، پرواز های دو فرودگاه بین المللی گرگان و ساری در شمال کشور در مسیر های مختلف تاخیر و یا باطل اعلام گردید.

پرواز های فرودگاه گرگان و ساری لغو شد

از صبح امروز دوشنبه 25 بهمن ماه، به علت شرایط آب و هوایی و بارش سنگین برف و همچنین نبود دید کافی از جلو، پرواز های فرودگاه بین المللی گرگان و فرودگاه بین المللی ساری به سایر نقاط کشور لغو گردید.

به گزارش گلستان24، بر اساس این گزارش، شش پرواز فرودگاه بین المللی گرگان در مسیر تهران_گرگان_تهران توسط هواپیمایی نفت ایر و آسمان و کیش ایر با شماره پرواز های 630، 631 ، 2592 ، 2593 ، 7544 و 7545 لغو شد.

همچنین تا به این لحظه اخباری مبنی بر لغو و یا تاخیر پرواز شماره 632 و 633 شرکت هواپیمایی آسمان از مبدا تهران به گرگان و گرگان به تهران از سوی این شرکت اعلام نشده است.

همچنین پرواز شماره 6283 شرکت هواپیمایی تابان از مبدا مشهد مقدس به فرودگاه ساری در ساعت 10 صبح به علت بدی آب و هوا باطل اعلام گردید.

در همین راستا، پرواز شماره 7489 شرکت هواپیمایی کیش ایر از مبدا مشهد مقدس به ساری در ساعت 11:15 دقیقه بنا بود انجام شود که با تاخیر در ساعت 13:31 دقیقه مشهد را به مقصد ساری ترک کرد و پرواز برگشت این هواپیما در تابلوی پروازی فرودگاه ساری برای انجام پرواز برگشت همچنان با تاخیر اعلام شده است.

علت این تاخیر ها و لغو پرواز ها، نبود دید کافی از جلو و بارش سنگین برف اعلام شده است.

2

3

انتهای پیام/

منبع: کاسب امین

ارسال نظر

آخرین اخبار