میزبانی از شهید افتخار دولت تدبیر و امید است

رئیس دانشکده مائده گرگان از آمادگی کامل این دانشکده در میزبانی از مهمان خوشنام خود خبر داد و گفت: میزبانی از شهید افتخار ما در دولت تدبیر و امید است.

مائده ای آسمانی مهمان خوان گسترده دانشکده مائده گرگان

این بار قرعه عاشقی بنام دانشکده مائده گرگان افتاد تا گره بخورد به روزهایی که امام (ره) سرمشق جهاد می گرفت و دانشجویان واحدهای ایثار را عملی پاس می کردند، حضور شهید گمنام دانشگاه دفاع مقدس در دانشکده مائده گرگان کلاسی همیشگی از فرهنگ و تربیت ترتیب می دهد، کلاسی که خستگی های روی صندلی های خشک نشستن را ندارد اما شیرینی آموختن را چرا.

به گزارش گلستان24، احراز هویت شهید گمنام دانشگاه جامع گلستان که این روزها او را با نام نامی شهید "حسین خان احمدی" می شناسیم نشان داد که مقصد تدفین را این آسمانی ها خودشان انتخاب می کنند مگر نه اینکه این شهدا روی خاک های شلمچه و طلاییه بدون کفن و دفن بهشتی شدند و خاکی تر از این حرف ها هستند... حکایت و حکمت این مهمانی و میزبانی گره زدن دانشکده ای دیگر با دختران نوجوان و جوان به آسمان است، آسمانی که هویت این بانوان را ارج می نهد، براستی که برای آنکه اهل آسمان باشد خاک اهواز و گرگان فرقی نمی کند اما برای خاکیان چرا..

دانشکده فنی دخترانه مائده گرگان یازدهم اسفند میزبان مائده ای آسمانی خواهد شد که به گفته ریاست این دانشکده در بهترین مکان آنجا تدفین می شود.

mohajer

شهید نوجوان شرق دجله مهمان نوجوانان گرگانی

سرهنگ سید علی مهاجر فرمانده سپاه ناحیه گرگان در این باره گفت: شهرستان گرگان در ساعت 13 روز دهم اسفند میزبان هفت آلاله خوشنام می شود که سه شهید آن میهمانان پرافتخار و همیشگی گرگان خواهند بود.

وی افزود: شب وداع با 3 شهید گمنام شهرستان گرگان همزمان با نماز مغرب و عشای دهم اسفند ماه جاری در امامزاده عبدالله گرگان انجام می پذیرد و تشییع این بزرگواران ساعت 8:30 صبح یازدهم اسفند(چهارشنبه) از مقابل معراج الشهدای گرگان تا چهارراه امامزاده عبدالله انجام می شود.

فرمانده سپاه گرگان گفت: یکی از این شهیدان والامقام پس از تشییع در یازدهم اسفند در دانشکده دخترانه مائده گرگان به خاک سپرده می شود که قطعا این حضور برکات وافری برای نوجوانان و جوانان این دانشکده به همراه خواهد داشت.

به گفته سرهنگ مهاجر شهید دانشکده مائده در سن 18 سالگی در عملیات بدر شرق دجله آسمانی شد.

tajari

میزبانی از شهید افتخار دولت تدبیر و امید است

نفیسه تجری، رئیس دانشکده مائده گرگان نیز ضمن ابراز خرسندی از این اتفاق مبارک اظهار کرد: قرار است دانشکده دخترانه مائده با حدود 2هزار و 300 دانشجو به عطر شهید معطر شود و این را به فال نیک گرفته و موجب ارتقای سطح فرهنگ ارزشمند ایرانی اسلامی می دانیم.

تجری افزود: دختران این دانشکده در سنی کمتر از دانشجویان دیگر قرار دارند و این اتفاق قشنگ(تدفین شهید گمنام) در برهه ای است که رفتارهای پس از بلوغ در دانشجویان بروز داده می شود و این حضور شهید می تواند در ایجاد شخصیتی قوی مددرسان باشد و پس از آن به کل جامعه تعمیم داده شود.

رئیس دانشکده مائده گرگان در پایان این میزبانی را افتخاری برای این دانشکده در دولت تدبیر و امید خواند.

انتهای پیام/

منبع: پاسرو

ارسال نظر

آخرین اخبار