هاشمی نسب گفت: الان فقط می توانم این را بگویم که من به مسئولان تیم زنگ زدم و گفتم بیایند پول هتل ما را حساب کنند تا ما برویم. اگر نیایند برای عادل فردوسی پور و 90 سوژه خیلی خوبی دارم. آن موقع زنگ می زنم به عادل و می گویم گزارشگر بفرستد تا یک 90 جنجالی بسازم.

سوژه جدید هاشمی نسب برای برنامه نود

به گزارش گلستان24،​ مهدی هاشمی نسب پس از توافق برای جدایی با مسئولان سیاه جامگان اظهار داشت: «در مورد جدایی نمی خواهم صحبت کنم. دوست ندارم در مورد مسایل فنی و حاشیه ها و مشکلات تیم زیاد حرف بزنم.»

 هاشمی نسب

 

وی افزود: «من به عشق آقا امام رضا (ع) و به خاطر رفیقم خداداد به مشهد آمدم و دور از خانواده و با تمام وجود کار کردم. اما حالا نمی خواهم حرمتم زیر سوال برود.»

هاشمی نسب ادامه داد: «الان فقط می توانم این را بگویم که من به مسئولان تیم زنگ زدم و گفتم بیایند پول هتل ما را حساب کنند تا ما برویم. اگر نیایند برای عادل فردوسی پور و 90 سوژه خیلی خوبی دارم. آن موقع زنگ می زنم به عادل و می گویم گزارشگر بفرستد تا یک 90 جنجالی بسازم.»

مهدی هاشمی نسب در پایان تصریح کرد: «از همه هواداران سیاه جامگان و مردم مشهد عذرخواهی می کنم و به آنها می گویم من و عزیزی همه تلاشمان را کردیم.»

منبع: تهران پرس

ارسال نظر

آخرین اخبار