معاون احضار و اعزام سازمان وظیفه عمومی ناجا گفت: با توجه به تکمیل ظرفیت مشمولان وظیفه نیروهای مسلح تا پایان اردیبهشت ماه 96، رسیدگی به درخواست‌های مربوط به تعجیل تاریخ اعزام امکان پذیر نیست.

ظرفیت اعزام به سربازی تا اردیبهشت تکمیل است

به گزارش گلستان24، سرهنگ رحمان علیدوست، معاون احضار و اعزام سازمان وظیفه عمومی ناجا اظهار کرد: با توجه به تکمیل ظرفیت مشمولان وظیفه نیروهای مسلح درکلیه مقاطع تحصیلی زیردیپلم، دیپلم، کاردانی و بالاتر تا پایان اردیبهشت ماه سال 96، رسیدگی به درخواست های مربوط به تعجیل تاریخ اعزام به خدمت در ماه‌های مذکور امکان پذیر نیست و از مشمولان تقاضا می شود به منظور درخواست تعجیل تاریخ اعزام به خدمت به دفاترخدمات الکترونیک انتظامی(پلیس +10) مراجعه نکنند.

وی درخصوص امکان تمدید تاریخ اعزام به خدمت افزود: مشمولان غیر غایب کلیه مقاطع تحصیلی که دارای برگ آماده به خدمت هستند، می‌توانند برای ثبت درخواست تمدید تاریخ اعزام به خدمت از طریق دفاتر پلیس+10 اقدام کنند.


معاون احضار و اعزام سازمان وظیفه عمومی ناجا با بیان این مطلب که به درخواست های تمدید و تعجیل تاریخ اعزام به خدمت صرفا برای یکبار رسیدگی می شود ، افزود: مشمولان دارای معاذیری مانند بیماری، فوت بستگان درجه یک مشمول و.... می‌توانند با در دست داشتن مدارک مورد نیاز و مرتبط، برای تمدید تاریخ اعزام به خدمت به مراکز وظیفه عمومی استان محل سکونت (حتی در روز اعزام) مراجعه کنند.

این مقام انتظامی خاطرنشان کرد: مشمولان در صورت نیاز به اطلاعات بیشتر می‌توانند از طریق پایگاه اطلاع رسانی سازمان به نشانی www.vazifeh.police.ir، سامانه تلفن گویا به شماره 0964800 و یا سامانه پیامک به شماره 1102060100 از آخرین اخبار مربوط به تعیین تکلیف مشمولان غایب اطلاع حاصل کنند.

 
منبع: فارس

ارسال نظر

آخرین اخبار