خدمات رسانی بیمارستان حکیم جرجانی بیشتر می شود.

خدمات جدید بیمارستان حکیم جرجانی

در مراسم دیروز بخش های آزمایشگاهی و اورژانس این بیمارستان به بهره برداری رسید.

در این مراسم دکتر صادقلو استاندار گلستان ، سلامت را بزرگترین سیاست دولت تدبیر و امید در عرصه داخلی دانست و افزود: هم در پرتو رهنمود های مقام معظم رهبری و همچنین در راستای مطالبات منطقی مردم ، دولت یقینا گام برداشت و از این جهت در این مسیر بسیار مصمم است.

حجت الاسلام والمسلیمن دکتر طاهری نماینده مردم گرگان و آق قلا در مجلس شورای اسلامی نیز با بیان این که سلامت و بهداشت در دین مبین اسلام جایگاه ویژه ای دارد که باید مورد توجه همگان به ویژه مسئولان قرار گیرد گفت یکی از بهترین خدماتی که در جامعه به مردم ارائه می شود ارائه خدمات مطلوب درمانی و تامین اجتماعی است.

139305221125511583404093

رئیس هیات مدیره سازمان تامین اجتماعی کشور نیز با اشاره به این که در سال نود و سه دوازده هزار میلیار تومان برای بخش درمان مستقیم و غیر مستقیم در نظر گرفته شده است گفت: در بودجه سال نود و سه سازمان ما بیش از پانصد میلیارد تومان اعتبار برای توسعه مرکز درمانی خودمان در نظر گرفتیم. تمام خدمات و داروهایی که در غالب برنامه تحول سلامت و بهداشت در حال اجرا است توسط سازمان تامین اجتماعی پوشش داده می شود. به لطف خدا پیش بینی ما این است که امسال هم هیچ مشکل اعتباری را نداشته باشیم.

وی همچنین در خصوص عملیاتی شدن دو درمانگاه  تامین اجتماعی در شهر های رامیان و آق قلا افزود: حداکثر تا پایان سال نود و پنج بهره برداری خواهد شد و جزو موارد پیگیری خود ما هم هست.

وی در جواب این سوال که طرح توسعه هشت هزار متری بیمارستان حکیم جرجانی نیازمند تکمیل تیم پرسنلی جدید است گفت: دوستان معاونت درمان تعداد نیروهای مورد نیاز بیمارستان را برای طرح توسعه محاسبه خواهند کرد و یقینا آنچه که سازمان  معاونت درمان محاسبه کند ما  همان را تعقیب خواهیم کرد.

ارسال نظر

آخرین اخبار