با افتتاح طرح های دولت شهرستان گالیکش مشکل افت ولتاژ برق روستاهای این شهرستان رفع شد.

افتتاح طرح های دولت در شهر گالیکش

از ابتدای امسال ده میلیارد و دویست و هفتاد میلیون ریال برای اجرای یکصد و پنجاه طرح برق رسانی این شهرستان هزینه شده است. همچنین افتتاح یک ایستاه سی ان جی، از جمله طرح های هفته دولت این شهرستان بود.

ممشلی مدیر توزیع برق شهرستان گمیشان گفت: ضعف ولتاژی که در این جا وجود داشت با تلاش همکاران تلاشگر من در اداره برق گالیکش این طرح افتتاح شد و ضعف ولتاژ مردم برطرف شد. این پروژه یکی از سیزده پروژه ای است که به صورت متمرکز افتتاح شده است.

همچنین سالکی مدیر عامل سازمان همیاری های شهرداری های استان گفت: جزو سیاست های دولت بود که دو جایگاه سی ان جی  بزرگ در محوطه ورودی استان انجام شود که برای این امر هم در راستای سیاست های دولت خدمتگزار، همیاری شهرداری های استان پیش قدم شد و در ورودی شرق استان بزرگترین جایگاه سی ان جی استان را که شامل شش سکو و دوازده نازل است انجام داد.

خسروی فرماندار گالیکش هم خاطر نشان کرد: حدود بیست و هفت طرح را در شهرستان گالیکش افتتاح کردیم که در دو بخش اقتصادی و اشتغال زایی حدود شش میلیارد ریال و در بخش عمرانی حدود سه میلیارد ریال هزینه شده است. تقریبا حدود چهل نفر هم در این طرح ها اشتغال زایی شده است.

ارسال نظر

آخرین اخبار